Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Prvi put kad se pojavio, OH LOOK!!! TREVOR!!11 :smiley:

Da su psovke dozvoljene on bi igrao Negana :smiley:

Sinoc sam pogledao novu epizodu Westworld… Prica se kotrlja polako ali sigurno.
Glumci su odlicni, prica zanimljiva i nekad kada gledas jako surova.
Mene samo zeza to western okruzenje. Nikada nisam voleo taj fazon cak me uzasno nervira.
Znam da je to realno SF serija ali posto se 90% odvija u tok okruzenju bukvalno me izludjuje.
Kapiram da to u US odlicno prolazi. Ameri se loze na to vreme i te price. Njima je to kao nama vreme kraljevica Marka :smiley:
Da, zaboravio sam da kazem muzika odkida kako je dobra u seriji naravno pocetak najbolji.

1 Like

Na temu TWD, meni je npr.nekoliko sezona leglo, kada prvi put prezivljas ono sto i karakteri, prve sokantne smrti i izdaje. Scena kada ona devojcica izlazi iz ambara je srceparajuca.

Problem nastaje kada serija udje u loop izlisnog susretanja varijacija istog ludog zlikovca, dodavanja novih i odbacivanja drugih karaktera i bespotrebnog sadizma tj. nasilja radi nasilja, a to je ono o cemu prica marko_gts. Pitas se gde je svrha kada gledas samo mucenje i horor i pitas se sta ce sledece gore smisliti. Nije za moj zeludac.


I ja sinoc odgledah novu epizodu Westworlda. Super je serija. Razvoj karaktera je maestralan, gde se u svakoj epizodi dodaje novi delic slagalice. Konacno malo pozadine za coveka u crnom, a Hopkins tako izdominira svaki kadar u kojem je da ti cisto bude zao kada se prica fokusira na nesto drugo.

3 Likes

to je scena kad je TWD postala dobra serija i definisala sebe

Milism da bih mogao da samo gledam i slusam Hopkinsa celu epizodu i da se nista ne dogadja.
Serija se odlicno razvija.

1 Like

Odgledah i ja sinoć novu ep. Westworlda cool serija za sada nema šta svaka ep.je interesantna ko može neka pogleda preporuka!
Samo me plaši ta priča sa 5 sezona vremenom ima da smori sigurno barem mene…

1 Like

Ma dobro. To je klasika. Naravno da ce da smore posle 3-4 sezone.
Samo ako ubace onu foru kao iz filma sa razlicitim svetovima onda mogu da izvade stvar.

Eh, to što si rekao “nije za moj želudac”, si totalno upravu…

Meni se preokrenuo sinoć kad sam gledao epizodu. Definitivno, jedna od najodvratnijih serija po tom pitanju. Hell… Do sinoć je to bio GoT i “Mountain Vs Viper”…

:slight_smile:

1 Like

Poceo sam da gledam Jessica Jones
Svidja mi se serija. Isto je fazon kao Luke Cage. Nista munje iz dupeta itd…
Opustajuce je.

Jel’ svako pogledao TWD prvu epizodu? Da stavim nešto sa žešćim spojlerom, ali crkavat će te od smijeha :smiley:

Glupo je cekati da i poslednji forumas pogleda 1. Epizodu koja je bila pre nedelju dana, a da pritom ne mozemo vrsiti normalnu konverzaciju

Piši šta hoćeš, samo stavi Spoiler Tag i gotovo. Čak će i slike sakriti.

Oplakah hahaha

1 Like

Upisah se hahahahah

1 Like

Tek sinoc odgledah 5.epizodu Westworld-a. Hmm…nije bila bas bas, ton je varirao u celoj epizodi. I dalje Hopkins zakucava i dize celu stvar na visi nivo. Ni Ed Harris ne zaostaje ni malo.

Kasnije naletim na jednu zanimljivu teoriju [spoiler]William je u stvari covek u crnom, a njegova desavanja su flashback-ovi ili ti origin story i tranzicija iz normalnog mladica u masinu za ubijanje. Sto vise razmisljam, ima vise smisla teorija, a onaj kadar na pocetku gde mu se nudi izbor izmedju belog i crnog sesira je jasan foreshadowing. Naravno, na pocetku bira beli.

Ima tu jos zanimljivis stvari, npr.da neki od robota ne samo da su prosli turingov test, vec se uspesno kriju i prave da to nisu.

Ocekujem veoma zanimljive rasplate kako se blizi kraj sezone.[/spoiler]

Glumci su fenomenalni. Samo se jos borim i stvarno trudm da joj sam sansu, ali mi nesto ne ide. :slight_smile:
E nesto sto se serija i filmova tice generalno i glupavih super heroja.
Gledam sada Jessica Jones i gledao sam jos neke te super heroj sapunice.
Jedna stvar me svaki put izludjuje. Kada je super heroj u nekom “moralnom” tripu da kao nece da zvekne glavnog negativca i smaraju onda sa tim. On kao nece, posto kao postuje svaki zivot i muve i buve… Ali onda zbog njega i tog negativca pogine jos 100000000000000000000000000000000000000000000000 ljudi.
Ali se on opet drzi te iste fore. Pa tako u krug. Koliko me to nervira…

Westworld nastavlja da fascinira. U skorasnjoj 8. epizodi je bilo vise odgovora nego uobicajno. Popularna teorija u kojoj je Man in Black u stvari William, i gde se prikazuje desavanja u tri timelines je maltene i potvrdjena, ali ne bih se iznenadio i za nesto skroz drugacije.

Jos samo dve epizode…

Sinog odgledao poslednju epizodu Vikinga.
Epska serija, stvari su se zakomplikovale i jeedva cekam novu sezonu :slightly_smiling_face:

Vikinzi su odlicni,samo treba svariti prvih par epizoda,kasnije je ludilo…

Ja trenutno gledam The Exorcist i mogu reci da je serija takodje veoma dobra…