Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Amm… 30.11 počinje druga polovina sezone, plus 10 još epizoda. Koliko ja znam, pauza je bila, nije kraj sezone :smiley:

1 Like

Tako je,prekinuli su na pola sezone…

Family guy

Mislio sam kraj sezone, svaka sezona je imala po 10epizoda ako se ne varam?
Kako god, samo nek prave :smiley:

Odgledaj trailer, spektakl :smiley:

Poceo sam da gledam The Shannara Chronicles http://www.imdb.com/title/tt1051220/
Reanlo je limunada. Ali ko voli bajkice odlicna je.

Poceo da gledam The Grand Tour :smiley: Manijaci su se vratiliiiiiiii :smiley:
https://www.amazon.com/The-Grand-Tour-Season-1/dp/B01J94A5GQ
Ako nekoga zanima koji manijaci :smiley:

Ja sam čitao Mač od Šanare kad sam bio klinac i bila mi je super knjiga. Ne znam da li da kvarim sećanje i uspomene :confused:.

Ljut sam na sebe sto citam teorije o Westworldu, jer ljudi pogadjaju kao ludi, i tako umanjim iznenadjenje kada serija nesto i otkrije. Bez obzira, sam nacin razotkrivanja je odlican.

U medjuvremenu poceo da gledam Stranger Things, kao da je Spielberg rezirao seriju, a inace zanimljiva misterija i mnogo simpaticna deca.

Ja stranger things stavio u favorite u kodi i cekam kada da krenem, doduse gledao sam trailer i ocenu, deluje OK…
Westworld je kao sto sam pretpostavio jos odavno terminator rise of the machines :slight_smile:

1 Like

Šta se dešava sa Walking Dead… Jesu ga usporili, strašno…

Nisam znao ni da postoji knjiga. Ali sam siguran da bi pokvario utisak. Prosto je uvek tako kada se porede knjige i serije/filmovi. Retko je obrnuto.
Ali po meni je ok razbribriga. Meni je lepo legla ta lagana limunada.

Odgledao Stranger Things, odlicna serija, a Westworld cekam da se zavrsi cela sezona a onda gledanje!

Ogromna preporuka za Stranger Things. Nema serija fensi komplikovanu radnju, niti bizarne (nepotrobne) scene nasilja ili poznate glumce u postave. Prilicno linearna misterija…ali sa savrsenim pejsingom i karakterima. Kao sto rekoh, kao da je Spielberg rezirao, iz zlatnog doba filma. Epizoda kao da prodje za pet minuta, jer takva je investiranost.

2 Likes

Ne racunajuci prvu epizodu, meni licni ova sezona je najgora do sada

Da, imam isto mišljenje…

Nisam gledao ovu zadnju epizodu, večeras planiram. Mada sam iskreno skeptik

Sa zakasnjenjem odgledao Westwrold finale. Fenomenalno, u skladu sa celom sezonom! A tek ona Hopkinsova recenica na kraju :clap:

A izgleda da sledeca sezona tek 2018-te godine :unamused:

I ja sam sinoć pogledao poslednju epizodu.
Zaista sjajno. Hopkins je liga za sebe, mada je i ostatak ekipe fenomenalno odradio posao.
Nadam se da nećemo dugo čekati na sledeću sezonu.

1 Like

Po nekim rumorima, snimanje sledece sezone pocinje tek sredinom sledece godine i epizode krecu tek u 2018-oj. Nadam se da na kraju to ne bude tacno.

Man in black je potvrdjeno da se vraca, a sada kada nema Hopkinsa nadam se da ce dodati jos neko zvucno ime.

ili da se Hopkins vrati kao Host, kako god, samo da nekako ostane :slight_smile:

Mnogo je cekanje tek do 2018.
Bas mi je neverovatno da ce proci dve godine. Serija jeste dobra ali mi ne izgleda ni najmanje tehnicki zahtevna. Realno specijalnih efekata ima manje od nekih TV reklama.
Kapiram zasto su rekli da kasni Game of Thrones ipak je mnogooo zahtevnija.