Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Ono sto sam ja video izgledaju isto. Karakteristike su iste.

True Detective

Prva sezona briljira. Ep. Matthew McConaughey je prokleti bog… Čovjeka bi mogao slušati 2h samo kako priča. Prvih 10min prve epizode i već me zaintrigiralo.

S1 - 9.5/10

Drugu sezonu sam se prisilio pogledati do kraja. Nisu znali ni kuda su došli ni jesu li pošli. Sve nešto zbrda zdola, katastrofa… Valjda su mislili da će ih dobri glumci spasiti očajnog scenarija. Prva epizoda je, meni lično, bila ujedno i najbolja.

S2 - 6.5/10

1 Like

Za one koje su odgledali poslednju epizodu TWDa…koja je ono grupa?

Videcemo :slight_smile:

Ali scena sa kanapom, god damn son :smiley:

Je l gleda neko Legion?

Jao ja sam se sinoci mucio. Prva epizoda je bila takva da ni sam Lynch ne bi mogao ludje da je rezira. Ali cini mi se da se sad vraca u normalu, sudeci po next week on legion

Za sada mi se svidja, iako za prvu epizodu treba imati zivaca i pohvatati sve konce

@Theoverlord

jesi skontao Samantu iz sex and the city? :smiley:

Meni se sviđa to što je sve haotično, jer ima smisla ako znaš ko je taj lik. Prva epizoda je bila kul, bolja no što sam očekivao.

znam ko je, iako su producenti rekli da to nije taj lik :slight_smile:

Ako neko gleda pocela je druga sezona The Expance.

Nisam gledao seriju, vidim reklamiraju je stalno na Foxu pa planiram poceti da je gledam :smiley:
Cetvrtkom u 10 su epizode, cini mi se…koliko je epizoda izaslo do sad?

Tek je prva izašla, sutra je premijera druge, a treba da bude ukupno osam u prvoj sezoni.

I’ll believe it when I see it. :smiley:

Je li moguce da niko ne gleda Taboo? :smiley: odlicna je serija, ima neki smek koji mene privlaci. Bice da je mjesto i vrijeme radnje.

Mene trailer nije ubedio. Pa nisam krenuo da gledam. Mozda cu nekad da smognem snage :grinning_face_with_smiling_eyes:

Gledam ja, Hardy je odličan ali serija za sad nema konzistentnost. Imam utisak da je mogao bolji film da se napravi, ovako se dosta vremena potroši na nevažne stvari a zadnja epizoda ima da bude ludilo svih ludila.

Ja ogledao 3 epizode,sve mi nesto tesko ide,sporo se sve desava.Dajem joj sansu jos epizodu dve i batalim ako bude isto kao i do sada…

Skoro sam zavrsio sa vikinzima i maestralnom(za mene) poslednjom sezonom…

Trenutno gledam Rick and Morty koji biser od serijala majko mila,mnogo bolesnije i bolje od svih ostalih sto sam gledao,preporucujem svakom,i nisu uopste duge epizode :smiley:

Zavrsio Ricka and Morty season 2, :frowning: tuga sto jos nema season 3 release date,svima koji nisu pogledali preporucujem

Uuu, Noir. Biće interesantno, pogotovu nakon onog cliffhangera.

peta epizoda… sve epizode do kraja skinute i prosto me plasi kraj druge sezone…

Zadnja epizoda TWD-a je bila fantastična. Nadam se da će nastaviti istim tempom.

1 Like