Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Konačno su odstupili malo od stripa. Dobro dođe malo neizvjesnosti. :slight_smile:

1 Like

Ja sam čitao strip do tigra i Ezekiela, znači do uvoda u Kraljevstvo, i to u ono vrijeme kako je izlazio. Tako da nemam blage veze šta će bit :smiley:

Ostala još jedna epizoda Taboo, zavisno od toga šta se u njoj desi, biće ili najbolja ili najgora serija svih vremena.

A ja valjda poslednji na planeti nisam pogledao Band of Brothers. Pa sam odlucio i to da skinem sa bucket liste. Bogte koliko glumaca je poniklo odatle, dovoljno je reci da glumi fassbender koji uopste nije ni kreditovan u naslovu :smiley:

Vrhunska mini serija. Za gledanje u “dahu”

Odgledah i poslednju epizodu Taboo, auu ljudi koja dominacija.

Gledajte obavezno

2 Likes

Više nego dobra posljednja epizoda TWD-a.

Jesam li ja jedini koji mislim da onaj glumac što glumi Morgana veze nema s glumom? Kolutao sam očima da su me zabolile…

Morgan je jako lose odglumeo prethodnu epizodu, a bogami ni ovaj sto glumi Richarda se nije proslaovio

Brate mili, ja ne znam kad je taj lik dobro glumio. Da se razumijemo.

Dafuq did I just watch?

Kako je ovo Death Note? Ako ono treba da bude Light… Yeah… No. Mada, ovo može biti slučaj koji su pomenuli u pozadini, koji se dešava u Americi. To bi već bilo interesantno.

Jedva čekam finale TWD-a.

Bring it on!

@Akiris :smile:

Kakvo smeće od zadnje epizode, i cijela sezona je bila smor neviđeni. Pola od tog je blio prosipanje nekih kvazifilozofija i preseravanje. I proseravanje. Negan sa svojim paćenićkim kompleksima i Elmer Davež monolozima, mislim, ubij me odmah nemoj samo da me smaraš više…

Ne znam kako ga neko od njegovih ne rokne, i njima se na faci vidi da su ubijeni u pojam.

1 Like

Baš slabo, ništa na kraju maltene ne prikazaše, a moglo je da bude svašta.

Jedino je prva epizoda iz ove sedme sezone bila dobra i upamćena, dok ove ostale sam maltene i pozaboravljao, da me sad neko pita šta se desilo u 8 epizodi npr. ja ne bih znao da mu kažem, dok ako bi me pitao za 1 epizodu, well… what happened? Nigan happened.

Ne znam seca li se neko sta sam pricao kada je pocela ova sapunica??
Alooo Kasandra je bre ozbiljna serija za ovo ma koliko vam ponos ne dozvoljava to da priznate.
A tek Marisol! alo ona razbija! :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Likes

Nisam još gledao finale, ali brate, mnogo kukate. Ne mogu svaki put poubijati pola likova u seriji…

A za Marisol @marko_gts, sram da te bude, kako si zaboravio Esmeraldu! :joy:

U bre, pa ne mogu da se setim bas svih bisera. Ali da se ne lazemo te serije su bile daleko neizvesnije i napetije od ove na koju secete vene. :slight_smile:
Koliko je samo uzdaha bilo, koliko je penzionerskih srca zastalo, koliko lekova za pritisak je otislo zbog neuzvracenih ljubavi, okrutnih tasti i zlih svekrva. Eeeee to je bre zaplet. :slight_smile:
A ne ovo, mo’s misliti idu neki mrtvi ljudi i jure one zive. :stuck_out_tongue: Pa dokle bre…
A da ne pricam sto im za to go…o treba da snime 1god i onda pogledas 10 epizoda i fajront godinu dana nista a posle opet isto…

Ma koji đavo vi pričate? Odlična zadnja epizoda sedme sezone. Ako vam se ne gleda, ima uvijek sapunica - em turskih, em spanskih, em indijskih, za gledat. Jeble vas sapunice :smiley:

1 Like

Odlična? Mi onda definitivno ne gledamo istu seriju. :smiley:

Walking Dead Season 7 Finale najgore od 2012

Prema merenjima kompanije Nielsen, poslednja epizoda sedme sezone The Walking Dead bila je najnegledanija poslednja epizoda još od one u drugom serijalu - 2012. godine!

Rejting poslednje epizode sedme sezone bio je 5.4 u uzrastu 18-49 godina, odnosno 11,3 miliona gledalaca. Poslednja epizoda druge sezone imala je rejting 4,7, odnosno gledanost od devet miliona. Na ovoj “lestici gledanosti”, prethodno mesto “drži” finalna epizoda šeste sezone, s rejtingom 6,4, odnosno 12,4 miliona gledalaca.

Koliko su gledaoci bili razočarani sedmom sezonom The Walking Dead govori i to da je premijernu epizodu sezone videlo 17 miliona gledalaca, odnosno da je imala rejting 8,4. Ukupno, pad gledanosti, od prve do poslednje epizode sedme sezone bio je zabrinjavajućih - 33 odsto.

Da li će uopšte biti osme sezone?

Što se prose*avaju, neviđeno… A prije par dana izašao članak da TWD može i 20g potrajat hahahaha

Da ti ja odmah odgovorim: Bit će osme sezone.