Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Najavljeno snimanje nekih kako to zovu spin off za Game of Thrones…
Posto se serija za dve sezone zavrsava a realno je zlatna koka.
Ceo taj GOT svet je preogroman. Ko je citao knjigu zna koliko je samo propusteno dobrih prica i dogadjaja u seriji.
Samo se bojim da ce budzet biti daleko manji samim tim i kvalitet te serije.
Naravno da cu gledati :slight_smile: ali ne verujem da ce biti blizu dobra…

A ja se bojim da taj Đorđe neće izdati preostale knjige bemmu sunce.

Toga se i ja bojim. Ima da rikne 100% ovu sto sada treba da izadje odlaze vec 5x
Sada je zakazana za prolece sledece godine.
A gde je tek poslednja :smiley:

Da si gledao bolje bi igrao Driveclub :joy:

I da li je poslednja ? :wink:

Pa na tu temu jeste sigurno. Pogotovo sto su stvarno male sanse da stigne da uradi jos dve knjige dok ne rikne. Realno bas mu treba vremena.
Ako i pretekne verovatno ce i on praviti neke spin off price. Za to stvarno ima materijala za narednih 100god i da nikome ne bude dosadno.

Isto kao i sa Star Wars…fantasticne price mogu da se izmisle, a oni se uvatise za Death Star ko muva za govno

1 Like

http://rs.n1info.com/a248891/Showbiz/Showbiz/Peti-projekat-nakon-Igre-prestola.html

1 Like

Počelo snimanje :slight_smile: - YouTube

Trebao sam staviti trollface,moja greška :slight_smile:

Izasao trailer za novi Star Trek Discovery,nisam siguran sta da mislim,ovo mi uopste ne lici na Star Trek…Plasim se da ce posle 12 godina cekanja da bude :disappointed:

Marvels Agents of Shield - Gotova 4 sezona. Po meni ubedljivo najbolja sezona do sad. Odlično implementiran Ghost Rider, zaplet cele sezone je do samog kraja neverovatan, celu sezonu sam odgledao kroz par dana i samo sam čekao poslednje 3 epizode i to sa velikim nestrpljenjem.

Arrow - Ostalo još finale. Neverovatna sezona stvarno i po meni najbolji negativac do sada Prometheus, njegov pristup i gluma me dosta podsećaju na Jokera, jednog od najboljih DC negativaca, možda je i samim tim ova sezona bila toliko dobra. Pomalo smaraju delovi sa novom ekipom, ali sve ostalo je savršeno odrađeno, skidam kapu glumcu koji tumači Prometheusa.

The Flash - Takođe ostalo još finale. Biće zanimljivo videti da li se zaista desilo ono što smo videli u 22 epizodi, ili je ipak to sve samo bio trik. Po traileru za finale bih rekao da je cela ona scena stvarna i meni bi se lično takav kraj svideo, jer bismo konačno mogli da vidimo nešto mračniju 4 sezonu. Inače 3 sezona po meni najslabija dosad i pored toga što je dobro osmišljen Savitar.

Vikings - Sa zakašnjenjem odgledao 4 sezonu. Desilo se očekivano, ali sve u svemu dobra sezona, iako ne i najbolja. Sada je vreme da vidimo kako će nastaviti seriju posle ove sezone.

1 Like

Stari moj, ne znam kako pored Vikinga možeš gledati te ostale teen drame…

Hail Ivar!

1 Like

Arrow je mračan i nije nimalo teen, bar ne ova 5 sezona.
Agenti takođe po meni nisu teen, dok The Flash jeste teen drama, ali dobra teen drama. :smiley:

Inače sam veliki ljubitelj Marvel i DC sveta i gledam sve što izbace, a s druge strane i generalno gledano pratim dosta serija, tako da kad bih nabrojao sve tek bi onda video koliko ove tri nisu teen u odnosu na neke. :smiley:

1 Like

Arrow je sranje od prošle sezone. Prometheus je, kao i u stripu, debilna ideja koja nije trebala da bude realizovana.

Flash ima slabiju sezonu od prethodne, a Savatar je istovremeno genijalna i debilna ideja. Samo, nisam siguran ka kojoj strani više naginje. Verovatno ka debilnoj jer se oslanja na to da je Barry idiot koji ne zna da broji i da su ostali likovi idioti.

Legends Of Tomorrow su isto imali ok sezonu ali mi i ovde ide na onu stvar Darkhe. Ali, onaj kraj sezone…

Super girl nisam odgledao do kraja, ali je isto bila ok. Proširili su univerzum, dodali Supermana i dosta novih likova. Ali mi je glavna zamerka ista kao za Arrow. Mnogo toga su preuzeli od popularnijih likova i njima prilepili umesto da koriste izvorni materijal. Ne, Arrow nije jebeni Batman, kao što ni Supergirl nije Superman.

iZombie mi je trenutno najinteresantnija serija od CW bazirana na DC. Ali, nažalost, i tu mora da ima polidodekahedrona oko jebačine.

U Lucifer mnogo seru oko Boga i vraćanja u Raj, a znaš da će biti neki Bullshit i neće ništa uraditi na tom polju. Rat protiv Boga? Yeah right.

Kad je Riverdale, od svih serija, dramatično bolji od Arrow, ne vidim razlog da nastave seriju.

Makar ćemo dobiti Black Lightning, koji deluje FENOMENALNO.

BTW, American Gods mi je neverovatno dosadna serija u odnosu na knjigu iako lete kroz nju po epizodama. Efekti su solidni, ali, kao i u Ash vs Evil Dead, preterao je Starz sa krvlju. Ljudsko telo nema toliko krvi…

Da sve ovo rezumiram…samo jedna serija je bila vrhunac Legion…

1 Like

Nije mi samo jasno kako ti Prometheus može biti debilan?
Prva sezona glavni negativac Dark Archer želi da uništi grad sa Poduhvatom.
Druga sezona glavni negativac Deathstroke okuplja mirakuru vojsku i napada Starling City, druga sezona mi je takođe bila odlična, ali nije bila sveukupno originalna.
Treća sezona Ras al Ghul takođe želi da uništi grad.
Četvrta sezona Damien Darkh isto kao i prethodna trojica vrši napad i želi da uništi grad.
I onda nam u petoj sezoni konačno daju Prometheusa koji ne napada grad, koji ne želi da ubije Arrowa/Olivera kao i svi ostali i ti kažeš da je on debilan.

1 Like

Evo zašto mi je debilan: U početku je predstavljen kao neki ultra badass koji je u svemu korak ispred svih ostalih i ono što je glavni lik mogao da bude da je krenuo mračnim putem. On zna sve njihove sposobnosti i slabosti, može sve da ih nadvlada i pobedi bez mnogo muke, a na kraju ima da ga pobede na totalno bullshit način. Ne volim taj koncept lika koji je šta bi bilo kad bilo da je glavni lik ostao na lošem putu. Uz to, Prometheus kao lik je bio bolji koncept dok je bio kopija Batmana, koji je uvek spreman da pobije sve ostale
DC likove, no kopija Green Arrow. Green Arrow, uprkos njihovim pokušajima, nije The Goddamn Batman. Jednostavno, ne deluje mi tako interesantno, pogotovu kad su mu promenili priču i nema tu neku potencijalnu privlačnost koju je imao ranije.

A što se tiče ostalih negativaca, jedino je Slade bio vredan spomena. Ovi ostali su uvek bili slaba tačka serije.

Arrow tu i tamo, bilo dobrih momenata, bilo užasnih, samo znam da finale izgleda hype po trejleru.

Flash je bespotrebni shit filler 90% sezone, epizode koje guraju priču slabe. Nadam se da će sledeća sezona biti dobra.

Legends of Tomorrow je ono kako treba serija koja je inspirisana stripovima da izgleda. Nigde neke posebne veze, over the top, dobri efekti u suštini ali i super zabava.

CW je najavio i Black Lightning seriju, pa ćemo da vidimo kako i to izgleda.

Inače, Psych dobija tv movie krajem godine i to mi je veći hype od svega ostalog zajedno :smiley: