Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

http://www.imdb.com/title/tt6045840/videoplayer/vi2374220057

Evo i First Look Trailera. Videćemo kako će ispasti, za sad nema neka prevelika očekivanja.

Master of None - cini mi se da sam je jednom preporucio, ali evo opet. Nikada nisam gledao bolju seriju za opustanje. Izasla druga sezona na Netflixu.

Odgledao juce 10 epizoda 6 feet under. Bio sam osnovna/pocetak srednje kada je ova serija isla. I dalje ima neki smek.

Inace kada vidim sta sve trebam da odgedam a da je aktuelno odustajem jer bi mi oduzelo 6 meseci zivota :joy:

Pa Starz nema toliko para da finansiraju vise epizoda,zato lete u odnosu na knjigu,to im je najskuplji projekat u istoriji i samo 10 epizoda ima prva sezona…Jel znas sta je zanr FANTASY,kakve veze imaju tvoje zamerke na kolicinu krvi ako je nesto FANTASY…

Harrison Wells na amaterskom nivou? Ne bih rekao.
Pogledaj par epizoda, daj jos koju sansu seriji jer prva sezona je fantasticna.

Profa je biased, više mi se čini pre nego što je i upalio seriju da je jedva čekao da napiše da je đubre :smiley:

Iako nije vrh tv serija, kako je on opisao očekivao bih crnu sliku svih 45 minuta.

Steta :smiley:

Žanr nema veze sa količinom krvi u ljudskom telu. Koristili su toliko krvi i u Ash vs Evil Dead, a tamo je to bilo korišćeno kao šala i veliki fuck you za fcc.

Ovo je navodno ozbiljna serija koja se dešava u ovom našem svetu, a ne sprdnja. Može da bude koji hoće žanr, ali ako iz tela izleti 10 litara krvi to ne može da ne bude urnebesno i out of place.

Kako moze da bude ozbiljna serija ako na pr.devojka uzme mesec rukom sa neba i pretvori ga u srebrni novcic i da ga Shadow-u ??? Prosla epizoda,cetvrta,je bila najbolja do sada,Emily Browning mi se svidja i fizicki i kako glumi…

A novi Twin Peaks=Staracki dom-Gerijatrija…Ne svidja mi se nimalo,bezvezno je ovo sto rade posle 25 godina kao pokusavaju da vrate slavu necega sto je bilo dobro ranije,slicno kao X-files novi, koji je katastrofa u odnosu na stare epizode…

1 Like

Dobeo, “ozbiljna serije” je bio pogrešan izraz, ali, svejedno, jedno je da neko uzme mesec sa neba, da vadi zlatnike iz vazduha, i da rade još neke uvrnute stvari u seriji i u knjizi, a drugo je da pretvore ljude u fontane krvi. Mada, na osnovu viđenog, to je najmanji problem serije.

Prve dve epizode su bile popriično dosadne i naizgled spore, a u odnosu na knjigu su išli mnogo većom brzinom. Možda bi bilo bolje da nisam čitao knjigu. Tek ću da odgledam ostale epizode, ali ako imaju bolji pacing, onda super.

Koja serija izvini?

Ne znam u vezi koje serije me pitas,verovatno na American Gods mislis? To je trenutno najbolja serija koja se prikazuje.

Tebi.

1 Like

Ok,a koja je tebi? Napisao sam koja se trenutno prikazuje,trenutno nema ni GoT,ni TWD,sve one superhero serije su smesne nisko budzetne sa losom glumom…

1 Like

Twin Peaks.

1 Like

Fake taxi UK.

4 Likes

Top. :joy:

Odustao sam od gledanja posle druge epizode koliko je sve lose…Sto se ne stavi neka “Poll-tema” koja je serija bolja,novi Twin Peaks ili American Gods,po broju glasova i procentima ce se lako videti realno stanje…

2 Likes