Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Mislio sam da će biti Live Action,ali ni ovo ne deluje loše…

2 Likes

The Flash - Season 3 Finale - Ko nije gledao neka ne otvara spoiler, da ne bude posle…

[spoiler]Na samom početku epizode nam puštaju Iris-inu smrt, gde se na kraju ispostavlja da je to bio HR, kao što sam i pretpostavio da će uraditi jer su tu spravicu prikazali malo pre finala i on je u poslednjim epizodama tražio neki način da ispadne heroj. Ubili su najboljeg i najzanimljivijeg lika iz treće sezone, sada će na njegovo mesto doći Earth 2 Harrison Wells koji nije ni približno zabavan, ali dobro. Sve u svemu po meni očajno finale, trenutak kada dovode Savitara i žele da mu pomognu je bukvalno najgora scena u celoj seriji. Ubio im je prijatelja, pokušao da ubije Iris i oni hoće da mu pomognu 30 minuta kasnije, koji k…

Idemo dalje sa glupostima, svi plaču misleći da je Savitar ubio Iris, međutim kada vide da je u pitanju HR svi odjednom (osim naučnice) postaju veseli, smeškaju se i idu da pomognu Savitaru. Kraj sezone je izgledao kao da je u pitanju kraj serije, videćemo kako će se odvijati 4 sezona, iako je sigurno da se Barry vraća, možda ne baš odmah u prvoj epizodi, ali vratiće se sigurno iz nekog razloga.

Borba sa Savitarom takođe razočaravajuća, nisu mu mogli ništa do samog finala i onda ga u finalu srede za 2 minuta…[/spoiler]

Flash je bio crap, ali Arrow je bio super, možda i najbolja epizoda do sada

Sad idem da odgledam Arrow, s obzirom da je po meni 5 sezona bila dosad najbolja, očekujem bombastično finale. :slight_smile:

Flash je bio iznenađujuće očajan. Očekivao sam loš finale, ali je ono bilo čisto, nerazvodnjeno sranje.

Arrow još nisam gledao, ali sumnjam da mogu da urade gori posao od ovoga.

Arrow ne gledam već duže vreme… A ovo finale Flash-a vidise da su bili lenji da smisle nešto bolje…

Arrow odlično finale, [spoiler]iako na kraju cliffhanger ko je živ, a ko ne, možda i to još nisu odlučili pa su ovime ostavili prostora koga će da ubiju, a koga ne. Moguće da su otišli u hram ili bunker i tako preživeli, videćemo…

Takođe se postavlja pitanje da li je Merlyn mrtav, jer njegovu smrt nisu prikazali, a on se i pre vraćao, tako da je vrlo moguće da se i iz one “male” eksplozije izvukao.[/spoiler]

Skoro svi su potvrđeni kao regular cast za 6. sezonu osim Sladea, koji je ionako recurring character. Mada sumnjam da su ga ubili, fan favorite je i Manu se ne bi vraćao da bi ga popišali ko u trećoj sezoni. Sa druge strane Barrowman se ne vraća u 6. sezoni tako da je moguće da je umro, ili će ispasti da je preživeo ali se neće pojavljivati.

Na torrentima se pojavila kompletna serija THE WIRE u 1080p varijanti.
Jeste da je 370GB u pitanju, ali vredi. Serija je jedna od najboljih ikada…
The.Wire.Complete.1080p.BluRay.DD5.1.x264-CtrlHD

Ain’t nobody got HDD for that. :yum:

Ali samo jedan seeder…c c c…

Nisam gledao već par meseci Family Guy, ae danas pogledam propuštene epizode…
Fuck… Slabo. Nekako dolazi do zamora materijala… Kao uostalom i sve drugo u industriji zabave…

Kao i sve drugo u zivotu. Ali ti biras da li ces gledati zivot kao polu praznu ili polu punu casu pelinkovca.

Uvek sam mrzeo te “motivacione” recenice i govore. Casa je puna koliko je puna i kako god je gledao da jebe rak raka bice isto! Mozemo da pricamo u procentima onda! Casa je puna 52.34% eto.
Ili casi fali da bude puna 47.66% ili casa je prazna 47.66% :smiley: etooo

Ma nije padawan u tom fazonu šiparice sa fejsa :grinning: nego je to pomenuo u kontekstu čaše pelinkovca :grin:
Sad mi preostaje još par epizoda Rick and Morty - ja …

Heh provalio me pleja :smiley:

Ali mislim da se Marko setio kada sam pohvalio neki cini mi se Vukanov post i pricao da sa motivacijom mozes daleko da doguras.

A da, nema nista gore od idiota na fejsu koji uvek ustanu kada padnu, veliki su i u pobedi i u porazu… :smiley:

1 Like

I naravno hit “work at sam svoj gazda”.
Ljudi, nevreme će, sklanjajte sa otvorenog prostora sve što vam je bitno. Taštu npr :grin:

Mogu ja da se volim ili ne sa tastom ali brate. Da mi nije nje obesio bih se 100%
Cuva mi decu stalno i pomaze do jaja. Da ona ne titra oko njih palo bi na mene. Tako da… zivela mi tasta :slight_smile:

2 Likes

A sad da ne bude totalni off, napiši koje serije tašta gleda :grinning:
Ne odoh na šljaku danas. Sutra svratim pokupim fon pa ću ti poslati. Napisaćeš mi na p.m podatke,ako hoćeš…
Da, briga oko male dece je stvarno užasan stres i glavobolja. Ja da preživim još 2 god, posle će i ćerkica biti samostalnija i moći će da ostaju kod kuće sami…