Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Čekaj, šta sad treba ovde da napišemo šta se desilo? :rofl:

Mozda se neko navuce :wink:

Jeste, eno ga @Akiris čeka kandidate za ban, ionako mu je dan krenuo naopako. :stuck_out_tongue:

3 Likes

Profo,uploaduje ti neko od nas na cloud?

Na cloud,jebem te? Google drive or something…

Jako su zahebani, proshle godine bio kod sestre u Nemacku nisam mogao ni da pristupim torentima…Nekako izmajmunishem preko onih proxi adresa u skinem 2 filma, dodje drugar sutra drzi kafic tamo, shta smo pricali i spomenem mu torente…Kaze prishle godine bila dvojica nashih u kafic nakacili se na wifi skinula isto tako 2-3 filma, opa njemu stigla kazna preko 1000e , ne zanima ih shto je kafic u pitanju…

Odlicna epizoda ali svakako ne najbolja do sada. Barem ne meni.
Ima malo zanimljive akcije pa je zato valjda lozenje toliko.

1 Like

Dobro Marko, ono je sve sem “malo zanimljivo” :face_with_raised_eyebrow:

Pa nije toliko spektakularno tipa nikad vidjeno. Ne bih sada da spojlujem ali bilo je po meni i boljih epizoda. Gde se moglo saznati vise zanimljivih detalja. Ali naravno da je dobra epizoda. Sve su mi odlicne.

Daj mi, molim te, ime serije u kojoj se onakva bitka odigrala? Onog kvaliteta? Da je odmah pogledam. Sem Vikinga, al’ ne u onakvom obimu…

Ako malo bolje pogledas “obim bitke” nije toliko velik. Obrati paznju malo bolje.

Samo ste se izlozili svi zato sto su prvi put ucestvovali zmajevi.

Rekao bih da je svakako veca bitka bila kada su pobedili Boltona.
A ima jos jedna stvar. Sve zavisi sta ko ocekuje i trazi od serije. Ako neko najvise voli te mega bitke, krljanja itd onda ovo jeste svakako odlicno.
Meni to nije primarno u ovoj prici. Mnogo me vise interesuju njihovi dijalozi, odmotavanje price.
To mi se bas svidelo i u knjizi. npr deo gde je Rob Stark zarobio Dzejmija.
To je bila navodno velika bitka ali je samo preleto preko nje. Naveo najvaznije detalje i cao.
Ukusi su razlici ko se lozi samo na bum bum tras tras treba da se drzi Transformersa, i onih super heroja u helankama. Oni se besciljno peglaju po 2h od 2.5h koliko traju filmovi.

Ja ne volim kad bitka (ili scena tuče) “davi”. Najjači mi je Stiven Sigal style “zavrtanje ruke,nabod i ćao”.
Al ok, got ima za svačiji ukus po nešto. .

1 Like

Uf,to je bilo nezaboravno…

De boga ti ne lupaj. Poredit ovu bitku i eksplozije sa M.B. i Transformerima…

Svaki komentar je suvišan.

I ne vidim razloga ako se tebi nešto ne sviđa da odmah to isto klasifikuješ sa “meh”. Bitka za Winterfell jeste bila spektakularna, ali ne na ovoj razini i zna se radi čega. Još i veći razlog, ako čitaš knjige, da znaš o čem pričam.

A kako će da klasifikuje osim sa meh? Šta po tebi znači “meh”?

Ja glupa pitanja :roll_eyes:

Mir vas dvojica

Oprostite čika pleja :grimacing:

1 Like

Ne, ozbiljno? Reaguješ kao da je rekao da je nešto najgore što je video, a ne da ga je epizoda ostavila ravnodušnim.

Uz to, koliko se ložite na tu seriju, čovek bi pomislio da je nešto najbolje na svetu, a u svakoj sezoni kukate kako se ništa ne dešava u 80% epizoda. Ali tih 20% vremena je navodno najbolja serija na svetu… :smiley:

1 Like