Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

… !!!

I got nothing… :neutral_face::smile:

Ne gledas seriju nemoj ni pricati kad ne znas.

Nisam ni rekao da gledam seriju, niti sam spomenuo kvalitet serije, već sam komentarisao vaše postove u odnosu na one za ranije episode. Ali se tačno vidi kad nekog ubodeš u živac, pogotovu kad je u pitanju GOT :smiley:

Poshalji zmajeve na njega😂

1 Like

Malo je falilo hahah :smile:

Dobra epizoda, svakako jedna od boljih u serijalu. Jos je bolja u PSVR theatre modu :slight_smile:

Ma nije bitno jel “najbolja”, al nije ni najgora :smile: Ko sto ga Markec upropasti hahaha

Nigde nisam rekao da je epizoda losa ni blizu. Odusevljen sam svakako.
Ali nije mi najbolja i vec sam rekao zasto mislim da ste svi toliko ovlazili :slight_smile: samo zbog zmajeva.
A to sto pricam za transformerse govorim zato sto se vicinja ljudi lozi samo na to.
Ova epizoda je odlican primer. Vecina gleda samo da vidi krljanje i zato im je najbolja.
Prosla je bila daleko bolja po prici.
Ali za ljubitelje transformersa ova je naravno najbolja, samo da je udri lomi i to je to. A realno nista nismo saznali, otkrili, nagovestili u ovoj.
A da nabrojim u prosloj?! Evo samo 5 stvari koje su za pricu mnogo bitnije od ove klanice na koju se lozite.

1 Dzora izlecen
2 Tajreli iscezli
3 Dorna obezglavljena
4 Ludi Juron
5 Slag na tortu prvi i dugo iscekivan susret Deneris i Dzon!

Jao sto su mene te a la Dinastija zavrzlama smorile. Dajte vise epic epizoda i krljanja. Naravno dijalog ume da bude highlight serijala, kada je bas dobro napisan!

Hate to break it to you, opet griješiš.

Samo radi jedne stvari u priči, uz spektakl, ova epizoda i jeste najbolja. Reference se javljaju od prve sezone pa na ovamo… Cough neko je na tlu cough.

Sve zavi sta hoces od onoga sto gledas.
O tome pricam od starta. Ovo nije zamisljeno kao epik krljanje. Zato mi se i svidela prica od starta.
Ne zanima me to u ovom slucaju.
@Lordish
Pokusavam da otkrijem sta si hteo da kazes?
Aj pisite ljudi ili srpski ili engleski!?
Ne kapiram ovo kombinovanje. Napisao si " Kasalj neko je na tlu kasalj" :face_with_raised_eyebrow:

Haha, Marko zvucis ko da imas 77 godina :smiley:

Pa stvarno, to kada vidim mesanje dobijam livpro. A ne salim se. Stvarno ne znam sta mi je covek napisao? Posto ono sto sam citirao nema nikakav smisao.

ja pogledao samo prvu epizodu.

so…

Kako si se usudio da imaš svoje mišljenje i da ti ovo nije najbolja epizoda najbolje serije ikad?! :stuck_out_tongue:

Mnogo ga tupite brate, calm your tits girls. :yum:

:roll_eyes: Imas google translate.

Ne salim se. Sta znaci “Kasalj neko je na tlu kasalj” ??
Iskreno kazem, nemam predstavu sta bi to trebalo da znaci?! Upotrebio sam prevodioca posto sam prvo mislio da zvuci glupo. Ali ono stvarno zvuci glupo! Mozda je o nesto super kul ali ja sam stvano van tokova.
@Akiris
Nismo ni blizu da ista otkrijemo. Daleko od toga. A ono malo sto sam rekao sam “zastitio”

Use your fuckin’ brain :smile:

If I head one I would not discussed about these nonsense :smiley:

U necem se slazemo lol