Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

The Ripper Street se polako pretvara u mozda najbolju seriju koju sam ikada gledao. Ovo je bas onako bold statement, ni sam ne mogu da vjerujem da sam slucajno dosao do ovakve serije.

serija je otkazana na pola tako da, spremi se na letdown

Zad nije otkazana nakon druge sezone i onda “ozivljena” da bi snimili jos 3? Jer evo sada koliko vidim ima ih 5 ukupno

Odgledao Taboo. Serija je izvandredna i mogao bi jos jednom da je pogledam lagano.
Koliko fora i obrtaja i prikaz sta su ljudi u stanju da ucine za moc. Verujem da je tako i u realnosti.
Glavni lik sabija kako glumi. :smiley:
Prvi put gledam nesto gde su vecina glumaca verujem Britanci i gde vecina prica pure English i mnogo je cool i bolje od “americkog” :smiley:

Pocni The Ripper Street. Meni je Taboo bio odlican, ali sad mi je The Ripper Street za klasu bolji.

Dok se skida Uncharted, GOT 7.6. Poslednje 3 epizode su mi odlične, ostaje još jedna, za kraj sezone. Ovaj lik što obožava da cirka me podseća dosta na jednog starog vuka, sa par sedih, koji se ne predaje tako lako…
Malo je truba kad konjica stiže bukvalo u poslednjoj sekundi… Fora od početka prvih pokretnih slika…

Auh kakav kraj šeste epizode… :open_mouth:
Rick and Morty 3.4.
Odlična epizoda… Zaustaviše tajmer tačno na 42. Maybe some of you will know…

Nekim čudom se sačuvah spojlera u prethodnih 5 dana. A sad konačno proper release. :slight_smile:

Odgledah prvu epizodu Narcos, odlicna se cini.
Jedva cekam da odgledam jos.

Ja sam upravo odgledao obe sezone, super je serija. Čeka se 1.9 i treća sezona. Dajte neku preporuku za seriju a da nije GoT :slight_smile:

Srećni ljudi.

1 Like

Nije spojler, nego jeste li vi primijetili koliko gledaoci navijaju da se Deneris i Džon smuvaju? Mislim serija je malo nezdrava, ali mislim da smo i mi zakačili taj virus. :stuck_out_tongue:

1 Like

Ako se smuvaju,biće totalna truba. Pa ne živimo u 18-tom veku ?! Jedno od njih umire,uskoro.
John Snow postaje “Johny Walker”!
Hahahaha!

2 Likes

Umreće uskoro… Ne u 6. već u 3. epizodi sedme sezone.

Isto.

Bolesni smo, al ko ga jebe.

2 Likes

Ako se smuvaju, jos 1 incest.
Doduse ovaj je malo slabiji.

1 Like

Pop prasta do treceg koljena.

6 Likes

Ne razumijem se baš u tu vrstu koljena, ali 'nako laički bih rekao da je ovo drugo. :slight_smile:

1 Like

Game of Thrones: Season 7 Finale Preview (HBO) - YouTube Hype.

Znači izdijelili smo se na one koji podržavaju incest između brata i sestre i one koji podržavsju incest između tetke i bratića. Ja ću navijam za Night Kinga sestre mi, a s vama nemam više ništa. Ende. :stuck_out_tongue:

3 Likes

Jel izvalio neko ovaj detalj u epizodi?
Ja nisam.
com-video-to-gif