Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

A sta je tu zanimljivo? To je Dzonov mac. Ima glavu jezovuka kako ga vec zovu. Grb Starkovih.
I?

Oko se otvara,tebra,obrati pažnju.

Jok, oko je uglacano, to je samo odsjaj i senka. U ovoj bajci jos nije bilo raspevanih maceva. Ne verujem da ce sada biti.

Može da znači da je veliki beli vuk upravo postao zoNbi?
Priča je zanimljivija kad malo uključimo maštu…
Sad će i sedma epizoda, opet će biti leakovana

Vuk je umro sa druge strane zida gde ovi nemaju uticaja. Odavno je vec istrulio.
Nece ova izaci ranije. Ovu cemo cekati nalozeni ko mladi majmuni :slight_smile:
Ne smam ni da zamislim koji ce biti docek za poslednju epizodu poslednjeg serijala!
Koja nova godina, koji superbol. Jebo sve to. Ovo ima da se ceka na trgovima. Ima da bude najgledanija stvar u istoriji.

ajNmdLQ_700b
Please spaniards! :slight_smile:

Ja bih sad da sam HBO za kaznu pomjerio sedmu epizodu za sedam dana. :slight_smile:

3 Likes

Ili trazio 6.5 miliona dolara da pustim u etar :smiley:

Ja stigao do cetvrte sezone Vikinga, pre nekoliko dana poceo da gledam. Ovaj Ragnar pljunuti Kratos u ovoj sezoni, sto se izgleda tice. xD

1 Like

Nakon 4 godine nastavio da gledam GOT od dosade. I znam zasto sam prestao, jer bih sve Lanistere na celu sa Sersei nabio na nepodmazan kolac.
Jer znam sve spojlere verujem da je najrealniji kraj da Snezni pobije sve, ukljucujuci i majku zmajeva i zmajeve i postane Bastard King.
To bi bio epski kraj zaista, i naravno Sansu poslao u manastir da ne smara.
:slight_smile:

Ammm… Ako znas sve spoilere… SPOILER… Vec je kralj.

King in the north.
Znam sve major spojlere. Jel mu se predao Dorn ili kako se zove ono odvojeno sedmo kraljevstvo ? To nisam pronasao.
U globalu kralj koliko sam citao nije jos bas svega.

Kralj jest, svega nije :smile: Pogledaj retrospektivu sedme sezone. Ili cak bolje, petu epizodu

Tu sam za koji dan. :slight_smile:

Promenite ime teme u “GoT” :persevere:

Definitivno najneujednacenija epizoda ove sezone, bilo je izuzetno dosadnih djelova, pa odjednom odlicni momenti.

Prvih 20 minuta je nebulozno, posto setup koji su napravili se nikada ne bi mogao desiti-da se nadju na terenu nekoga ko je pokazao da ubija neprijatelje bez trunke obaveze ili casti.

Sersei je ostala dosledna sebi, definitivno je postala odlican “igrac”, iako se na pocetku cinila kao ishitrena budala koja sve rjesava ubijanjem.
Kako je izgubila kosu sve je jaci lik, na moju zalost sve je ruznija sa onom djecackon frizurom.

Kraj epizode je epski napravljen uh!

Ne smijem otvorit niti jednu drustvenu mrezu, u ovoj temi bilo sta procitat, jer jos ep nisam pogledao…

Samo sam upratio @jahalang0112 i “idemo Cersei!”, pa mi godra :stuck_out_tongue:

Ja sam ustao u 06:00 ustao, skinuo torent koji je doslovno tada postavljen, I uz jutarnju kafu pogledao epizodu. Naravno, zadnjih pet minuta brzo spremanje da bi stigao.

Uf, ja sam namjestio alarm 2:50h da gledam “uzivo”, al hajde ustani. Conor me zeznuo preksinoc, nisam spavao nikako…