Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Nisam nigde rekao da mi se ne svidja serija,mislio sam da je previse hype-a oko nje,a da nije vise kvalitetna kao sto je bila. 7.sezona je po meni najgora,gluma pojedinih glumaca je veoma slaba,a svetska gledanost i popularnost je logicna jer svi zele da saznaju kako ce se sve zavrsiti.

TWD i Star Trek

Za The Mountain and the Viper se moram sloziti.

Najbolja epizoda, za mene licno.

Ložimo se mi i na TWD ali mu nije sezona sad… :stuck_out_tongue:

1 Like

Ako neko prati , a nije znao 8. septembra izasla je cetvrta sezona BoJacka Horsemana

Gledajte Mr.Mercedes,dobro je uradjena serija. The Handmaid Tale je isto solidna,iako je malo dosadna kao neka zenska knjiga,vuce te da je gledas dalje iz radoznolasti kako izgleda svet i sta se tacno desilo.

NARCOS od Netflixa…BRUTALNA TRI SERIJALA.Vrhunaka gluma,istinita prica,za svaku preporuku.

Ovaj treci je razocarenje u odnosu na prva 2 i Pablita.

Odlična zika…
Čovek koji kreće na celu armiju i ubija 1436 negativaca… to nismo videli do sad.

Odgledao prvih 5 epizoda American gods.
Posle prve bilo WTF , cak i creepy vibe . Slicno i posle druge epizode.
Treca-peta onako.
Verovatno bi mi se vise svideo ovaj koncept killable i humanoidnih starih bogova da sam pre manje gledao supernatural. Posto se i tako dosta pojavljivali bas u ovakvoj formi.
Solidno nije sada spektakl serija, gledljiva.

Ok je adaptacija, ali su rekli da neće uraditi celu knjigu, već oko pola. Prva polovina ima neke kul momente, ali je prava stvar od polovine pa nadalje.

Star Trek Konacno,jos samo 2 sata do prve epizode!

Oce li vise, cekamo ga vec mesecima ko ozebo sunce , to je prakticno jedina serija koju zaista gledam i pratim u pravom smislu te reci :slight_smile:

Imam samo 10 reci za prve dve epizode::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle:

Kolega domacice u istom smo sosu :smiley: .

2 Likes

Uh, sedma epizoda trece sezone Narcosa ipak je stavlja u rang prve dve sezone! Koja tenzija covece…

videces osmu devetu i desetu, stavices trecu iznad te dve :smiley:

1 Like

Jel moguce da niko ne gleda vizuelnu perverziju zvanu Star Trek Discovery? Izgleda da se glavna radnja odvija oko,my favorite,Section 31.

Pogldao sa prve dv epizod. Izasla je treca.
Ok je, odlicno uradjena. Samo meni je Star Trek uvek bio ono mehhh…
Nikada na Star Trek nisam gledao kao na SF to mi je uvek bila samo svemirska sapunica :smiley: