Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Imaš odlične snimke na balkandownload, brze linkove, ja gledam na tv ali posle skinem i za privatnu kolekciju. :slight_smile:

1 Like

Posto je sad malo opustenija atmosfera sa bebanom, poceo sam da cistim backlog serija.

Pa tako odgledah trecu sezonu Narcos. Majko moja sta je ovo bilo. Ovu trecu sezonu svrstavam rame uz rame sa True Detective prvom sezonom. Prva sezona Narcosa je bila briljantna sa neponovljivim Wagner Moura-om u ulozi Pabla Escobara. Druga sezona je drasticno opala verovatno zato sto nisu ujednaceno podelili Pablov period gde se valjda 15 godina proteze u prvoj sezoni a 18 meseci u drugoj. Bilo kako bilo, kad se zavrsila, i kad sam procitao da se radi na trecoj sezoni, kontao sam koliko ovo moze biti dobro bez Pabla Escobara. Boy how wrong was i. Odlicna prica, briljantna rezija, fenomenalan buildup kroz svaku epizoda do epskog finala.

Bjelogrlic bi trebalo da pogleda i nauci kako se zavrsava sezona serije.

Vrhunac tv drame tik uz True Detective. Od mene cista desetka.

Sad cekamo cetvrtu sezonu.

2 Likes

E bas si me sada obradovao. Posle prve sezone, druga mi je bila onako, samo ok. I isto sam pomislio šta može biti u trećoj uopšte, mislio sam da neću ni odlgedati. Ali čim stignem kući danas krećem da gledam :grin:

Gledaj, meni je mozda cak i bolja od prve.

1 Like

Gledate li vikinge,meni ova trenutna sezona izuva koliko je dobra?Odgledao i 5 epizoda Knightfall-a,nije lose…

Za ljubitelje dobre western priče…
Godless

Gledam drugu sezonu Stranger Things, zavrsio trecu epizodu. Kakav smor za sada, iskreno se nadam da ce se serija na kraju isplatiti zbog utrosenog vremena.

Edit: Beverly Hills serija, majke mi.

1 Like

Druga sezona Stranger Things je u rangu teen serije gdje su sve sci fi elemente potisnuli zarad drame izmedju likova. Sigurno ce nekome odgovarati, I ja sam htio seriju da gledam zbog sci fi djela. Morao bi se vratiti unazad I detaljnije pregledati, ali cini mi se da su svi glavni likovi zaplakali u toku druge sezone.
Koliko god sam razocaran, vidim da nemam dovoljno vjestine da to I docaram u postu. Uglavnom, ovo za mene nije.

Oh well, nazad u mediokritet Stranger Things serijo, bila si kul na momenat.

1 Like

Ni meni se takodje ne dopada nimalo druga sezona, mislili su da je dovoljno kao u prvoj sezoni da izazovu nostalgiju za 80im godinama, prica je toliko usporena i razvlaci se citavo vreme, kao da nisu imali dovoljno ideja i materijala i jedva nekako snimili 9 epizoda, prva je imala 10 ako se ne varam.

Leptejebo Kakvo midseason finale Vikinga. Jesam ja jedini kome je serija dozivela preporod otkako nema Ragnara?

1 Like

Nisi,i ja rekoh da je ova sezona pokidala sve do sada…ljuti ajvar :grinning:

Taj glumac koji je glumio Ragnara je trebao da glumi Rick Grimesa, a ne Andrew “svestenicko lice” Lincoln. Nikad mi se nije svidjao Rick Grimes kao lik u seriji, za razliku od lika u stripu.

Uf ne znam bas kako bi Travis “jednagrimasa” Fimmel cucnuo u ulozi Ricka. Ni meni andrew nije bio bas najbolje castovan Rick ali sam se godinama navikao na njegovo koketiranje sa kamerom :grinning:

Cucnuo bi bar na neki Daryl nacin, u globalu bio bi mnogo bolji izbor i pravi vodja grupe za razliku od ovog sadasnjeg Ricka za koga mi je svejedno sta se desava sa njim i da li ce biti ubijen.

Altered Carbon

Super serija. Ima cela prva sezona.

Super je premisa, tnx za preporuku.

Ja sam poceo da gledam Counterpart preko HBO go, nije lose. Sci fi spijunski triler sa parelenom dimenzijom.

Serija je super samo kad se cita o njoj, a u sustini je amaterska gluma i glumci, katastrofa su snimljene akcione scene tuca i pucnjava sa milion editovanja tih scena.

Tamara I ja smo poceli gledati Peaky Blinders, odgledasmo do sada prve dve sezone.
Setup je poprilicno lijep, a scenografija nevjerovatna. Ono sto mi se svidja je sto me serija dosta podsjeca na film Kum. Takodje, svi glumci posao odradjuju odlicno, tako da svaki ima poprilicno dobro definisan karakter u ocima gledaoca.
Ono sto mi se ne svidja je sto iako ima samo sest epizoda po sezoni, prve cetiri epizode budu poprilicno dosadnjikave, da bi u zadnje dve bio smjesten rasplet prethodnih epizoda. Sve bi bilo ok da je payoff vrijedan, ali najcesce uhvatim sebe da mislim kako Tommy Shelby nije neki mastermind koji vuce sve konce (kao u Kumu) u pozadini, te ruku pokaze na kraju, nego je samo veoma snalazljiv lik koji se odlicno snadje u situacijama kada mu se radi o glavi. Takodje, za moj ukus previse puta do sada se izvukao “na srecu”. Ispraticemo do kraja, pa cemo vidjeti konacne utiska. Za sada ne zalim ulozeno vrijeme.

1 Like

Pogledao sam Altered Carbon
Odlicna serija, zavrsava neku celinu pa onda ostaje odlicna prica za nastavak.
Super je fora sto znas da kada bude nastavak nece biti isti glumci.

Ja odgledao jedva nekako prve dve epizode, i nisam mogao vise da izdrzim. Ne mogu samo specijalni efekti, cak ni oni nisu nista specijalno, da ucine neku seriju dobrom. Vec sam pisao da je veoma nizak nivo glume,i svaka akciona scena je toliko vestacki uradjena i zumirana, da uopste ne moze dobro da se vidi ko sta radi i ko koga i kako udara.