Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

  1. epizodu slobodno preskoci

Jbg sad mi kvariš flow…
Never mind. Hocu da isprobam opciju , fon salje na ps4 a ps4 na tv koji nije smart. Streaming.
Zasto? Nemam pojma, hocu da isprobam…

Trenutno gledam The Office.
Serija je zakon, sve preporuke.

Trash burgers for everyone! :grin:

Pogledao sam celu 1 Seznonu Marvel Inhumans i mogu da kazem da i nije toliko losa, a juce sam krenuo sa gledanjem S.W.A.T serije opet nije nesto , ali cisto da se ubije vreme moze da prodje

Evo prvi put pisem u ovoj temi…
Pogledao sam ne tako puno serija, ali par mogu da preporucim :slight_smile:

Peaky Blinders… Serija je odlicna! Sve preporuke, necete se pokajati. U seriju je ulozeno jako puno, sto se i primeti od pocetka. Muzika je fantasticna, gluma takodje. Sve izgleda jako mocno i ima poseban smek. Jedina mana mi je sto Tommy Shelby pusi cigaru i kad spava… Kapiram, rat, zivci, ali da nema scene bez cigare i to onako svaki dim znacajno i dramaticno uvlaci… Sa druge strane, pohvala ima mali milion. Svaka sezona se zavrsava da nema sanse da odmah ne krenes sa sledecom :slight_smile:

The Returned - nazalost samo 1 sezona, ali serija u kojoj sam se jezio dok sam je gledao. Scene nisu horor, ali su situacije tako jezive, da sam ja po pola epizode bio najezen. Da li je do toga sto se ja jako uzivim u radnju ili je zaista jeziva, procenite pa pisite. Gledao sam neku noviju verziju, ali videh da ima i starija. Kako je to obicno pravilo, starija je uvek bolja… Ne znam, ali tvrdim da je i ova nova jako dobra i jako mindfuck serija…

Dotakao bih se samo jos Breaking Bad-a… Koliko sam hvalospevao citao i cuo, nisam se toliko odusevio. Serija jeste dobra, ali i ne koliko se prica. U nekim trenutcima jako iritantna zbog nerezonskih poteza glavnih likova… A gledati nekoga 45 minuta kako da ubije muvu… Uzas! Pa kakvo god znacenje da ima, to ne moze biti jedna epizoda, nikako… Serija mi je od pocetka bila zanimljiva iako je svi kritikuju kako je 1 sezona dosadna, i zaista te vuce da gledas i sledecu epizodu odmah nakon odgledane. Sve u svemu ne treba je propustiti, ali je pomalo i izvikana. Svidela mi se, ali nije ispunila ocekivanje.

1 Like

Počinjao BB tri puta, najduže što sam dogurao je kraj prve sezone. :joy:

Ima nešto što ti ne leži ma koliko pokušavao. Kao Halo recimo.

2 Likes

brother from a different mother. ja sam uspeo 6 epizoda da pogledam maksimalno. pocinjao tri puta.

O halo igrama da ne pricam :smiley:

Isto.
Ali Halo obozavam. Screw you guys.

1 Like

Prva sezona BB je ocajna, ali posle krece haos…ja sam 2 puta odgledao :joy:

Znao sam da nisam ja jedini lud… :joy: Pokušao BB par puta, pojeo me.

Niste jedini. Nikada nisam mogao da pogledam BB. Nije mi legla isto.

1 Like

Svi kazu da je prva malo dosadna, ali da posle toga krece prava akcija… U sustini i jeste tako :slight_smile: Doduse ja sam strpljiv sa tim stvarima, pa me nije smorila ni prva :slight_smile:

Obavezno pogledante The Returned :slight_smile:

ISkopao sam pre par dana Marvel’s Runaways, mogu da kaze da su prvih 2-3 epizode bile malo smorne , dok sam se na 4 epizodu jako ukljucio u seriju i pomnogo gledao .sto je zanimljivo jer su glavni likovi Deca koja su poblegli od kuci jer su mi roditelji Zli koju su zrtvovali decu

Svako ko voli Marvel ovo ce mu prijati za promenu.

Ja poceo da gledam McMafia. Vele ljudi godfather serija pa reko da krenem. Ruska mafija prognana u englesku, glavni lik je sin koji nema dodirnih tacaka sa mafijom nego je fino skolovan i ima sovju firmu. Desi se ubistvo pa se vraca korenima. BBC produkcija, i stavljen je vise akcenat na podrivanje i unistavanje mafije ekonomskim i pametnim putem a ne krvoprolicem. ime navodno predstavlja mafiu kao fransizu (mc, get it? :D) i za sada je dobra.

1 Like

Seriju sam video ,al ineznam iz nekog razloga sam preskocio :smiley: javi utiske da znam dal da gledam ili da preskacem

Odgledao sam dve epizode i nisam sad ne znam kako oduvan ali je dobra.

Odgledao 5 ili 6 epizoda Altered Carbon. Serija je odlicna ScFi Cyberpunk svet.

Ogledao celu sezonu Luck Cage Superherojska sa jako puno dobre muzike.

Pogledao drugu sezonu Jessica Jones
Odlicna serija. Meni nesto bas prija. Nista dubokoumno bas lagano.

I ja cu da pokusam da gledam JJ, imam obe sezone spremljene, nadam se da nece biti u rangu B produkcije ostalih “slicnih” serija. Btw nocasnja epizoda TWD je mozda najbolja u ovoj sezoni, osim jedne scene .This text kojoj se Rick i Negan jure kolima, i odjednom se malo kasnije prikazuje aftermath-prevrnuti-slupani automobili, mrzim takve offscreen stvari kad rade, ne znam ko je zaradio dovoljno para za budzet serije ako nije AMCwill be blurred