Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Dobar je, ali sam prekinuo negde na pocetku. Gledao sam ga neposredno posle Boardwalk Empire, u tome je bio problem.

1 Like

car. Ali akcenat mu ubija :smiley:

http://www.dailymotion.com/video/x6drcie

Polu svemirska sapunica ali ok. Ko je dokon moze da pogleda.

Razmisljam da pocnem ali me malo odbija taj koncept porodice u svemiru… Vec vidim 5 likova ukupno…

Ja gledam novi Star Trek - odlican je. Za razliku od starih serija koje su vise bile u spejs-dinastija fazonu, ovde ima bas dosta outdoor delova, specijalnih efekata i akcije.

2 Likes

Discoveri ubija prvi Start Trek koj ivredi gledati i svidja mi se sto se pojavljiva spok :smiley:

Pa ovo je radjeno na osnovu serije koja je stara oko 50god :smiley:
Napisao sam odmah da je sapunica.
Za Star Trek se slazem. Prvi gledljiv, ovo pre toga je sve leteca Kasandra.
Samo citam da se armija obozavaoca buni… Da to nije sve ono sto je nekad bio ST…

2 Likes

Pa kontam da su trekiji voleli taj spor ritam i politicke intrige. Ima toga i ovde, samo ne dave bas sa tim.

Ovaj novi Trek je svakako promenjen iz korena , naravno od Starih likova samo Spock sto i jeste zanimljivo je sto se vidi kao ponovno ozivljavanje Klingonaca :smiley: i sam obrt nazavrsetku.

Novi Star Trek je ubedljivo najgori ST serijal, kao da su se trudili da ubace sto vise not-likeable likova, ne zna se koji je karakter gori od kog, doktor i glavni oficir za nauku su 2 najubedljivije najgora, pa onda Ash Tyler i Sylvia Tilly, jedina svetla tacka je Captain Lorca. Prestao sam da gledam na 9oj epizodi, nisam vise mogao da izdrzim.

Slazem se za likove. Ne da su “not-likebal” nego ide raspon od iritantnih do groznih za pvracanje.
Ali je opet ovaj ST zbog promene tempa i nacina prikaza najbolji ST do sada.
Ono do sada je stvarno bila svemirska Kasandra.

Vizuelno jeste najbolji, ali to je logicno zbog trenutne tehnologije, ali za mene je bilo koji ST film i serijal bolji od ovog Discovery dog pile shita.

Filmovi aj ok nisu losi, volim uvek da ih pogledam.
Ali predhodne serije su po meni uzas. Meni su dosadne, pateticne i jadne.

Mogu da se kladim da ce ova Lost In Space serija Netflixova da bude bolja od STD, iako je CBS ulozio mnogo mnogo vise novca u produkciju i casting.

Drugacija je, drugi je koncept. Pogledao sam ja. Izasla je 13.04.
Spora je mnogo isto drama tra la la… Nema tu mnogo SF-a

Odgledao sam i nekoliko epizoda “The end of the f. world”-a. Fenomenalna muzika, britanski crni humor. Serija je o dvoje mladih psihopata (tj devojka je verovatno sociopata), koji beze od kuce i zaljubljuju se usput. Odrasli su prikazani kao groteskne kreature, tlacitelji mladih ili seksualni predatori od kojih mozes samo pobeci ili preseci vratnu arteriju zaista ostrim nozem.

1 Like

Vrhunska serija. Odgledao sam sa devojkom za 2 dana.

1 Like

Skinuo OZ…po drugi puta ce se izgleda gledati.

Odgledao sam prve 4 epizode poslednje pete sezone i mogu slobodno da kazem da je Silicon Valley mozda najbolja komedija snimljena poslednjih 5 godina. Dzered i Ricard su moderni Rodni i Del Boj. :smiley:

Nisam video da neko pominje seriju The Terror, a serija je iznad proseka po kvalitetu, nikad nisam gledao jeziviju i depresivniju seriju od ove, psihicki je tesko gledati svaku epizodu i neke scene, glumci i gluma je veoma dobra, da su samo malo bolji CGI uradili, serija bi imala ocenu 9.

Pokusao sam, nesto mi nije islo, kao oni stari Hong Kong filmovi sa cudnim Engleskim…
Probacu ponovo…