Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Hm mogao bih da odgledam obe.

Upravo sam drugi put samostalno produzio pretplatu za Netflix, navukao sam se definitivno. Ako neko hoce da deli pretplatu (za pare) neka se javi. Moze cetiri profila paralelno i 4K. Probao sam malo i Amazon Prime - aktivitao trial od mesec dana da bih kupio PS Plus 15 meseci za 35£ na prime day (zaboravio da javim za akciju izvinite), ima odlicne serije Vikings, Preacher, American Gods, ali ne radi van US/UK dodjavola, a ne petlja mi se sa VPN app-om jer se bojim da opet ne zeznem HBO Go. Hm.

Poceo sam da gledam Dreamworksov Trollhunter (by Gilljermo Del Toro), simpaticna crtana serija, da imam 30 godina manje bio bih u raju, ovako je samo iznad proseka za animirane serije.

La casu de papel obavezno pogledaj, ako se pokajes, castim ruckom u NSu :joy:

Imas inace na ebayu da uzmes pretplatu za Netflix za 1$, mesec dana… Ja to furam i mogu ti reci da mi je odlicno… Kao i ps+ mesec dana za 1.5 $ :slight_smile:

E pa gotovo sad mi opet skinuo za ovaj mesec. Posalji na pp link za sledeci mesec :wink:

Sharp objects. Mindfuck ala true detective season 1.

Ovo je veoma čudno s moje strane pošto ja ne gledam serije i ne volim ta teenage love srnja. Odgledao sam "The End Of The F***ing World" serija je malo psiho ali je ostavila snažan utisak na mene, u cugu sam odgledao celu sezonu…

Gleda li ko anime il sam ja retardiran?? :joy:

Ima tema koja nije posebno aktivna, uglavnom smo nas par pisali, ali sam mnogo oladio od toga u poslednjih par godina. Mislim da godišnje odgledam jedan ili dva i to je to.

Wow, Netflixova Castlevania je odlicna. Jedan od najboljih anime serija koje sam odgledao, a nisam cak ni ljubitelj istih. Krivac je naravno Voren Elis koji je potpisivao dobar deo Hellblazera, kao i izuzetna vizuelna estetika srednjevekovne Valakije, te sjajan lik propalog i od crkve prognanog Trevora Belmonta koji ispaljuje dosetke u stilu Dzona Konstantina.

Disenchantment aka fantasy Simpsonovi, novi show Meta Groninga, takodje je fenomenalna zabava, iako ni blizu Simpsonovima.

Za one koji su propustili pocela je i nova sezona Better Call Saul.

Disenchantment nakon 5 epizoda je ok, sa nekim mnogo smešnim momentima, ali me nekako mnogo više podseća na ova novija sranja poput novih sezona Family Guy i American Dad no na Simpsons ili Futuramu.

fak!

i da se podsetimo najbolje muzike za spicu ever

1 Like

Je li neko gledao The Man in the High Castle? Premisa zvuči obećavajuće.

Nije losa, ali nikako da izadje treca sezona…

Vi koji mislite da je Walking dead sr*nje, treba da pogledate 4. sezonu Fear the Walking Dead da vidite šta je pravo srnje. Kako su samo uništili seriju koja je bila vrlo dobra u prve tri sezone.

Obicno sam ja najglasniji u pljuvanju te retardirane kasandre.
Pa fear the walking dead je samo drugo agregatno stanje istog sranja.
To je npr prolivcina ona najgora… Dok je Walking Dead jedno solidno govno.
:slight_smile:

1 Like

ja postavio 27 augusta sto je cetiri posta iznad :smiley:

Evo za mladju publiku ovde koji gotive japanske serije. Preporuka za Wolfs Rain, sinoc poceo da gledam i odusevljen sam. Animacija, prica… sve je na mestu do sada. Serija ima oko 20 ep kolko sam video.

Odustajem i ja od Walking dead, sad su ga usrali do kraja…

1 Like

Hill House je prilicno dobar! Mozda malo previse jump scare-ova za moj ukus, ali su odnos strave i gradjenja karaktera dobro potrefili.

Poceo da gledam Daredevila ovih dana i odgledao sam 5 epizoda prve sezone i za sada serija je bas dobra.