Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Mahershala Ali odličan glumac, sa Mortensenom je iznio Green Book, sad sa Dorffom briljira. Ima sigurno dosta i do scenarija ali njihov odnos je tako prirodan i spontan. Sve preporuke za treću sezonu.

1 Like

Totalno si u pravu. Prve dve sezone odlične, a sada mi tako idu na živce sa blaćenjem rusa, da to nije normalno. Osećam da smo mi sledeći na redu. Zli srbi osvajaju svet!

Kome nije jasno taj nije gledao :grin:

4 Likes

Koji si ti indijanac :joy:

2 Likes

Sjeca li se neko? :grin:

2 Likes

Preluda i prenapeta scena :open_mouth:

Ja spavao nisam tu noc posle te epizode. Kaki walking dead kaki bakraci, ovo je po meni THE intense scena u bilo kom tv formatu ever

Slucajno naletih na S03E05, izgleda da je izasla danas…

Poceo sam da gledam True Detective. Odlicna serija za sada.

Najbolja. Nema dalje, sve ovo ostalo jeste ok ali TD je TD.

Ma ludilo je serija, mogao bih samo da gledam njih dvojicu kako pricaju. Ono je ludilo dobro.
Jos sam na prvom serijalu. Kada uhvatimo vremena zena i ja pogledamo po epizodu/dve.
Inace neka mesta gde je radnja sam bio. U apartmanima gde je jedna zenska iz prvog serijala sam ziveo 3meseca :grinning:

1 Like
2 Likes

Ja se naterah da zavrsim Clone Wars. Trecu sezonu sam sprzio i polako se setam po cetvrtoj. Kvalitet je dobar kao i u prethodnim sezonama.

Ja sam poceo La casa de papel i trenutno sam na 6 epizodi prve sezone i serija je za sada predobra.

Odlicna serija, do samog kraja. Jedna od omiljenih!

1 Like
3 Likes

Zavrsio sinoc La casu de papel i definitivno mi je ovo najzanimljivija serija a gledao sam ih dosta, jedva cekam sezonu 3.

1 Like

Poceo American Gods 2. sezonu. Jel neko probao Amazon prime kod nas? Mislim da je sadrzaj regionalno zakljucan.

Gledam i drugu sezonu italijanske mafijaske serije Suburra. Prva je bila dobro pocela, ali su egzekucije jako glupe i protagonisti donose nerezonske odluke. Verovatno kako mali Perica iz Rima zamislja mafijaska posla, ali citam preporuke da je mozda bolje gledati Gomoru.

Razmisljam da krenem da gledam House of Cards, je l gledao neko pa da kaze da li je vredna vremena?

Politički triler…inteligenta serija…vredi se odgledati…

1 Like