Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Sve do kraja 5-te sezone je više nego dobra serija, ko voli političke trilere, jednostavno nezaobilazna.

1 Like

Kako zavrsi True detective? Vidim svi su se stisali, kakvi su utisci?

Paralelno idu tri radnje/perioda, osamdesete, devedesete i sadašnje vreme.
Kraj nepredvidiv, sve ukazuje na jedan pravac, a onda se priča završava u potpuno drugom smeru.
Odlična gluma i produkcija, priča tu i tamo, moglo je to dosta bolje, ali sve u svemu zaslužuje da se pogleda, vrhunska je produkcija, još jednom ponavljam.

1 Like

Hmmm bojao sam se da ce finale da bude razocaravajuce. Moze se reci da je I u prvoj sezoni kraj dosta tendenciozan I ostavio je mnoge ateiste I skeptike na cjedilu, a cini mi se da su se oni najvise pronalazili u seriji.

Pogledao prvu sezonu Project Blue Book odlicna serija , odlicna , pogotovo poslednje 2 epizode.

Da li je neko gledao seriju Constantine ( ili Lucifer, zaboravih naziv tacan). Kakvi su utisci, jel vredi gledati?

Constantine i Lucifer su dve potpuno odvojene serije. Constantine je cool, veliki bedak sto serija nije obnovljena i prica se da ce mozda konacno dobiti 2. sezonu koju svi zeljno iscekuju.

Lucifer nesto manje dobar, ali ako mozes da svaris lepuskastog protagonistu koji se manijakalno ceri sve vreme u potpunoj suprotnosti sa smrtno ozbiljnim likom iz DC graficke novele na kome je baziran - moze da se pogleda.

Najbolje bi bilo da citas Hellblazer i Lucifer graficke novele, ako vec nisi. Sve sto je ekranizovano, daleko je losije od literarnog predloska.

1 Like

Love, Death + Robots je obavezan za sve koji koriste Netflix i vole dobar Sci Fi. Epizode su minijaturne (15-tak minuta) ali skoro svaka sadrzi plot twist, sokantne scene nasilja ili neku cool ideju. Radjene su razlicitim tehnikama animacije, od kojih su neki cutting-edge danasnje 3D animacije a neke su u maniru stripa.

1 Like

Da li neko gleda Billions? Topla preporuka veoma dobra serija i veoma inteligentna…

Billions sa odgledao sa velikim zadovljstvom prve 3 sezone, krenula je 4-ta, ali hoću da sačekam da izadje cela sezona, pa da pgledam u komadu. Isto ću uraditi i sa GOT poslednjom sezonom, bolje malo sačekati, nego imati iscepkano gledanje.

La casa de papel - baš mi se svidela serija, odgledao sam je pre par dana i sada sa nestrpljenjem čekam nastavak.

Da li je gledao neko The Outpost? Nova sezona se snima u Šimanovcima.

21 posts were split to a new topic: Game of Thrones S08

1 Like

Gledam La Casa de Papel, sjajna španska serija, ko bi rekao da Španci mogu ovako nešto da snime pored svih onih sapunjara…

Prebaciti u temu " Serije koje svi gledaju, a ja nisam i ne planiram." :joy:

5 Likes

KAKVA EPIZODA BOKTEMAZO!!!

1 Like

Vidim da je dostupna epizoda na hbo go, ali ko jos gleda got po danu :grin:

Ljudi ja sam sokiran, upravo odgledao epizodu i jebo te ovo je nesto najbolje sto sam gledao u zivotu…

Ja cu u kontru, meni je bila bez sadrzaja, citava epizoda jedna te ista stvar. Doduse, GOT volim zbog intriga, sada ih nije bilo.

Pri tome, jedna pametna djevojka je odlucila da na fb statusu podjeli dva spojlera koji su doslovno sadrzaj citave epizode.

Edit: a jos sam pod utiskom Endgame, sada je sve meh.