Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Gleda li mozda ko Voltron : Legendary Defender ?

Ja gledam i moram da priznam da mi je do jaja serija , kao neko ko je odrastao na onom old school Voltronu na Trecem kanalu (3K) mogu da kazem da ovaj novi moze da mu parira kvalitetom, uostalom i na imdb-u i svuda je serija pokupila bas visoke ocene, serija definitivno ima kvalitet i smek da se dopadne onim starijim old school fanovima koji su gledali originalni Voltron pre 20+ godina ali ujedno i da privuce neke nove generacije fanova.
E da jedino u cemu je stari Voltron mnogo bolji je dizajn i izgled glavnih negativaca kralja Zarkona i njegovog sina princa Lotora.

2 Likes

Lotr masterpiece? 2 deo i 3 katastrofa sto tice scenarija…

Završi se Game of thrones…
Neću nista spojlovati , ali ako bih jednom rečju morao da opisem poslednju 8 sezonu ,a i predhodnu 7 bila bi
Razočaravajuće :sleepy:

1 Like

Ja sam počeo da gledam prvu sezonu GoT, oduvala me serija, moraću i knjige da čitam.

1 Like

Gods the show was strong then

1 Like

Meni je zadnja epizoda bila super a citava ova sezona je morala biti bolja ali na kraju utisak mi je da je bila prosjek.

Tyrion = Ivica Dačić :joy:

3 Likes

Ahahaaha , ali stvarno tako ispade :joy:

Svi odoše, a on osta :smiley:
Odgledao sam juče zadnju epizodu i moram priznati da sam ostao blago razočaran.
Očigledno je sve išlo u jednom pravcu i neko je naglo odlučio da skrene kod Albukerkija i da ujebe svih 8 sezona u zadnjih 30-40 minuta, zadnje epizode. Sa zadnjih 10 minuta su napravili takvu bljuvotinu, da je postalo tragi-komično. Znam da nije moguće napraviti kraj koji bi odgovarao svima, ali ovo je ispalo užas.
Sve do prelomnog trenutka, bio je to GOT, a onda je postala šanska serija.

1 Like

5 Likes

Sto se mene tice sve ok. Nije nista lose “zavrseno” prosto moralo je nekako i kako god da se zavrsilo komentari bi bili isti u to mogu da se kladim!
Jedino ostajem pri tvrdnji da su zbrzali i to je to.

Lost je imao najbolji kraj, sve ostalo je komedija…

1 Like

Lost sam izgubio posle 3. serijala… posto ne kapiram kako su uspeli da toliko suplju pricu razvuku na toliko serijala.

:joy::joy::joy:

Vidio sam ovo juce i istina je da je momak malo pretjerao sto se tice reakcije ali i sam kaze da je procitao knjige i da je gledao seriju godinama i normalno je da se razocarao ako mu se nije svidjelo i to je sasvim normalno, gore su mi debilcine u komentarima koje gledaju zadrugu i prepricavaju ko je koga j*bo i slicno dok ovde vrijedjaju momka.

4 Likes

Nemam ništa protiv momka, seriju nisam gledao, okačio sam samo zato što mi je zanimljivo sa kolikom strašću komentariše kraj serije :grin:

Ovo potpisujem. Koliko smo postali cinicni prema pogresnim ljudima, to je cudo. Umjesto da smo cinicni prema Dinkicima, Vucicima, Dodicima, mi smo cinicni prema obicnim ljudima zato sto su svi navalili, pa ajde ida mi. Samo u gomili I samo na slabijeg.

6 Likes