Vaše slike

Sve šmrlja do šmrlje :smiley:

Sent from my D6603

Ebony and Ivory :heart:

Samo su daleko ovi Indusi od ebony, oni su samo garavi. Zato je koleginica Holandjanka arijevka samo tako.

Ovaj treci indijac je vec poceo da se skida :lol:

Dzaba brate za mene ces uvek biti Rollo :smiley:


Taze…veceras uslikano. Malo se udarilo na masu ali pazi se na stomak :wink:

Auu, sta to ucini ruci crni Nemesise :tmi:.

Sa Nemesisom, samo Hearthstone, nikako obaranje ruku.

Do you even lift, bro? :smiley:

Cekaj…A LEG DAY???

Vjerujem. Ma moj najveci problem sad nije obaranje ruke… Jbt ja se skinem, riba svrsi i samo kaze “upsss ja gotova” Bas se isfuram! Ili mi kaze “aaaaa gdje ces ti s tim, gdje si kren’o” :smiley:

Salu na stranu, obarao sam ruke s likom 115kg…dobio sam ga ali sam istegao tetivu pa sam mjesec dana bio na pauzi. Vise ne obaram ruke, zaje*i ti to. Ne bih taj vid dokazivanja nikome prepirucio. Ko ne trenira ovaj tempo ne zna sta je sve potrebno za ovakvu definiciju i balans izmedju mase i definicije. Nemoj da ko krene s steroidima ili tako sta, jako bih se uvredio…


Lik kojeg je Nemesis dobio u obaranju ruku :smiley:

U prevodu kipi :P. Vise sam za Calisthenics :wink:

Nisam upoznat sa terminologijom, ja radim zgibove/sklekove u svom rezimu treninga, dakle obicno 3-4 puta nedeljno, naizmenicno menjam treninge za razlicite grupe misica, obicno jedan dan grudi triceps biceps drugi ledja triceps biceps.

Pred leto radim i trbusnjake, zbog devojaka jeli :smiley:

Treniram tri godine, a negde par meseci sa opterecenjem na ledjima, postavicu sliku trenutnog stanja kada budem imao vremena :slight_smile:

Na svakoj slici mu se vidi samo desna ruka hehehehehe :stuck_out_tongue:

Ovo sam samo ocekivao! Ahh admin team :smiley:

hahahah meni bre noga tanja od njegove ruke :stuck_out_tongue:

Evo i ja da imam sliku na kojoj ne narucujem pivo (sve vam j**em :smiley: ) , misici nisu u prvom planu, niti sam obucen u maskirke i majicu benda :smiley:

Izvini, nisam razumeo sta si hteo da (po)kazes :smiley:

Ne znam je li do mene, ali isti ste mi :slight_smile: