Vaše slike

Aha, licimo, ali ne bih isao toliko daleko da kazem da izgledamo isto :smiley: (ja sam lepsi naravno)

Samo dole insert name stranke i imas pobednicku sliku :smiley:

Reklamna kampanja ti bude da obecavas svima koji su glasali za tebe konzolu po izboru i 2 igre po izboru i na konju si.

Ne sumnjam ja da bi xbr glasao za mene i bez toga :smiley:

A prava taktika bi bila obecati povecanje penzija, s obzirom na strukturu naseg stanovnistva pobeda bi bila osigurana :smiley:

:smiley: :smiley:

Ovaj rad :smiley: :smiley: :smiley:


Ili True Detective season 3 sneak peek :smiley:

Treniram rukomet , i kod kuce radim sklekove trbusnjake i zgibove na sipci , grudi i ramena su mi solidna , ali nekako uvek imam malo sala na stomaku iako treniram na treningu ko konj da se lepo izrazim :smiley: Jelte za rukomet mi nekako najbitnija snaga u ramenima , mogu oko desetak zgibova na sipci uraditi a sklekova oko 30-35 odjednom :smiley:

Mora to vise :smiley: kad mozes 20 zgibova i 50 sklekova, stavis nesto u ranac i onda radis, pa polako dodajes :smiley:

Ne mora čak ni povećanje penzija, dovoljno je da garantuje redovnu isplatu, tj na vrijeme. Barem kod nas u BiH, zadnjih pisar mjeseci opasno zna kasniti.

:slight_smile:

Sinoćnji seNfi :slight_smile: (fixed)


Kakav danak neiskustvu sa ovim blicem [emoji14] hehehehe

Sent from my Nexus 5

Pogreši čo’ek! [emoji14]

Ako zelite necime da plasite decu, ili jednostavno nosleep izazov :smiley: :

Slika je nastala u takmicenju ko moze cudniju sliku da napravi izmedju mene i ortakinje, odneo sam pobedu :smiley:

Joker :smiley:

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk

Tacnije Djoker :smiley:

DjordjeK :smiley:

Evo jedna sveza, sa krstarenja, Srecko Sojic stil. :smiley:


buhahahahah :smiley: Sretjko :D, boli te dupe uzivas

Sa maturske veceri, sutra uzimam diplomu i svedocanstva i zvanicno sam zavrsio srednju skolu! :slight_smile:
Isao sam sa dve devojke, jer sam alpha chad™ :smiley: