Vaše slike

3 Likes

Jel ovo iz noxa? :smiley:

@Akiris Flegma i opusteno :slight_smile:

Da :sunglasses:

Majice su zaista ljuti kvalitet. Slika je iz maja meseca, a majica je iz perioda kada je Gears of War 2 izašao, pa ti vidi koliko vremena ima.
Inače, još par igara je dobilo priliku da se pojavi na XBR majicama.
Project Gotham Racing IV i Halo 3 su neke od njih.

Neeeee, ja sam sve zamisljao kao sa avatara. Razbili ste mi iluziju :disappointed_relieved:
SlobeX nije pingvin :scream:

1 Like

Evo da i ja okacim svoju :slight_smile:

Za razliku od vecine, ja i volim da se slikujem :stuck_out_tongue:

A evo i Kika, koji je ipak prohodao unatoc veterinarovoj prognozi… ako se neko seca kada sam pisao o tome :slight_smile:

A ovo je ostatak ekipe :slight_smile:
Uploading…

3 Likes

hah ja kontao da si neko derle od 12 godina :smiley:

4 Likes

Moje znanje u ovom svetu bi moglo dobiti kao uzrast od 10 god, maksimalno :slight_smile:

Ne znam da li se vidi poslednja slika, gde smo u nekoj kafanici, nas cetvorica… Pise mi samo uploading, a sto je najgore ne dozvoljava mi da opet stavim sliku… Samo mi vrti uploading na 0% :confused:

Tako i delujes, barem na forumu :smiley: otud i ta pretpostavka

Polako, moram jos da jedem pure :joy:

Bice to dobro godinama… Ipak sam ovde pola godine, a vi po 5 :slight_smile:

Probaj da uploaduješ na image sharing sajt, poput imgur, abload i slični, pa postuj link. Nekad ume da pobrljavi i mora tako.

Damn, ovo je kao kad čujem da sad u srednju školu polaze “deca” rođena 2000… Tad shvatim koliko vreme leti :smiley:

Da stasa 2000. :joy::joy:

Izvinjavam se na duplom postu, ali ovo je slika koja se nije uploadovalo

I jedna stara godinu dana, sa 360kom :slight_smile:

1 Like

Pošto je trenutno slaba aktivnost evo i ja da se uslikam sa svojim drugarom ps2 i Okami,koji trenutno igram. Iz objektivnih razloga zasad ovakva slika,al biće…Znate na sta mislim :slight_smile:


Trenutno je alkohol level 4. Na poslu kad srecem ljude koje ne poznajem,uvek me oslovljavaju sa “decko”,“mladicu” itd… Al godine prodjose…

1 Like

Delujes kao da ti je 25. Ako smem pitati, sta se desilo?

Povreda u detinjstvu.

@pleja teaser

Full picture Coming Soon :slight_smile:

@pleja

Slobodno postavi sliku, videli smo Karla u TWD bez poveza, tesko da je tvoje stanje gore :slight_smile:

Level 5.