Vaše slike

Izgleda da si ljubitelj životinja, što cenim izuzetno.
(Mada iz ove perspektive možda konja koristiš za tegljenje, a jagnje će ubrzo završiti… znaš već gde…)

Magarac je u pitanju, iz nekog restorana i etno sela, koje se nalazi jako blizu gde zive moji baba i deda , tako da sam ga iskoristio samo za selfi :D. A Mile ( jagnje ) je od komšije , tako da ne odlučujem o njegovoj sudbini :smiley:

E ok onda. Ja sa sela, a ne razlikujem konja od magarca… (sad mi kretoše prsti sami nešto da napišu, al neću… :slight_smile: ) Šalim se drug, bravo za druženje sa životinjama.

1 Like

Kad je vec malo zazivela tema, aj da i ja okacim sliku koju koristim za razne online potrebe – slikana pre 3 godine, dok sam jos bio u Beogradu, u blazenom neznanju sta me ceka:

Otprilike tada smo vec pokrenuli ceo proces odlaska u Kanadu. A Luka je bio mali besni dvogodisnjak. Ah, sto mi je bilo lepo, nisam ni znao. Lazem, znao sam, samo nisam znao kako ce sad da mi bude, haha.

Cekam period kad cu se osvrnuti na ovaj period i reci, e to je bio tezak period al vidi me sad.

4 Likes

Nekako si bio blaženo srećan, bata Đole. Kao da si level 4. Taj period kada to kažeš je već došao… (Osim ako si u Bg imao extra platu i uživao sve blagodeti tehnologije. Al da je tako bilo, ne verujem ni da bi odlazio…)
A ako misliš na ovaj sada period u Kanadi… pa ni sada ti nije toliko loše jbg :slight_smile:

Da ne sirim pricu (i o tome sam ranije pisao), ali meni je u Srbiji bilo krasno. Nikakvih problema. Lep zivot. Plata dovoljno dobra da nas odurna ekonomija prakticno nije doticala.

Ceo ovaj odlazak je vise bio planiranje na duze staze. I da Luki otvorimo sto vise vrata.

2 Likes

Smatram da ste Luki mnoga vrata mogli da otvorite i ovde, iz Srbije… Toliko je stranih univerziteta u Bg da im se ni broj ne zna. Ako je pametan, perspektivan, dobar djak… Zašto ne bi i iz Srbije napravio proboj u svet? A možda ne bi ni imao potrebe? Jer bi ovde radio za neku stranu kompaniju i živeo kao kralj. Al opet, to je samo moje razmišljanje, koje veze nema sa bilo čim…

Kanadski pasosh :wink:

Kamo srece da su mene doveli u Kanadu s 4 godine, gde bih danas bio.

Nije zgoreg ni to sto Kanada ima najvece rezerve pitke vode na svetu, sto se plasim da ce postati bitno za koju deceniju.

Balkan je bio i ostao raskrsnica evrope, tamo se svakih par decenija nekakav reset desava, a od toga najvise pati obican narod.

2 Likes

Poštujem i taj stav, jbg…


Evo neke moje slike :smiley: kad ste svi vec krenuli da postavljate :smiley:

Ljudi generalno misle da je odlazak preko direktno vezan za novac ali nije. Mislim da kad se uzme sve u obzir ljudi tamo uopšte nisu mnogo materijalno bogatiji od nas, ali život u normalnoj državi i sa normalnim ljudima - to vam rođaci ne mogu opisati. Žao mi je što svaki Srbin ne može da ode 15 dana do Beča, Frankfurta, Amsterdama, Brisela, samo da upozna tu kulturu i kvalitet življenja. To, i da su naši gastosi najgori soj ljudi i ovdje, a pogotovu tamo.

Što je najgore oni nam kroje sliku o zapadu a to ti je kao da ti neandertalac opisuje neku Pikasovu sliku.

Putujte ljudi malo, vikend u Pragu, nova godina na Prateru, 1. maj u Veneciji, toliko se može skupiti majku mu…

5 Likes

Sad je “thing” da omladina radi “profi” slike za razne profile po intermeku…
Gledam po gradu, Obilićev Venac,fotograf sa nekom zveri sony,objektivi,stativi,ludila…devojčica nafurana 300 na sat. Neke poze,ludilo… Ode devojčica taksijem a batica sede na klupu da popije pivo… “Jel’ prijatelje ,jel ovo neka zvezda granda?” “Ma jok,klinka neka,za fejs. Moram doradim još u fotošopu”. “A koliko to košta?” “150 evra”.

4 Likes

Sve poludilo cika pleja…

Deco moja… u gorem vremenu odrastate nego mi 90-tih…
Inače,mislim da sam trenutno najstariji ovde,a neki omladinci izgledaju kao da su mi stric :smile:

Smastio ti je malo mnogo za tih 150€, posto sam generalno upoznat sa cenama fotografisanja… Povodom tvog ofrljeg opisa tog shootinga, tvrdim da je plafon plafona izvukao 30€…

Mada je to jos jedan od problema danasnje dece… Odrade taj neki poslic za 20€, i kazu e aj reci da si mi ovo platio/la 80€… Jer po automatizmu kod nas, kada neko cuje da je on to skupo naplatio, toboze mora biti i mnogo dobar u tom poslu… A ukusi, oni su veoma razliciti, i ne raspravlja se mnogo o njima…

Ma batice ovaj nosio neke silne objektive, steady cam i 300 čuda još. A i Obilicev Venac… Ne znam odakle si ti,al tu kod palasa žive samo … slepci :slight_smile:

2 Likes

A pogled mi se gubi u daljini…

11 Likes

Nešto nije u redu sa ovom slikom… Nema štapa za pecanje ni kazana za rakiju…hm…da li je to Neša…?

1 Like

Doduše vidi se neko bure na slici. :stuck_out_tongue:

1 Like

Nemoj da zezate covjeka, vidi kako je zgodan. To sada klinke na plazi krecu sa fantazijama o starijem muskarcu.

1 Like