Vaše slike

Stvarno ozbiljan macan.
Pazi ti kako je on smršao, za more.
Metoda “ložim kazan 8 dana” :grinning:

Ma uvukao stomak.

2 Likes

Zadržava dah i misli “Ajde bre slikaj više, onesvestiću se usled nedostatka kiseonika! Jebeš ekspoziciju !” :joy:

1 Like

Bas razmisljam, super se drzi. Al mozda mu treba jos pokoji leg day :smiley:

EDIT: Sta ne bi dao da mogu takvu boju da nabacim. Kad skinem majicu na plazi, ljudi se zale koliko bljesti. A ako ostanem na suncu duze od pola sata, izgorim.

Da bih iole pocrneo, to bi morao da bude projekat od 2-3 meseca, mic po mic. Samo jednom sam uspeo da ne budem reflektor na plazi, tako sto sam u kasno popodne isao u setnje duz keja bez majice (osecajuci se ko dziber), mesec dana pred odlazak na more. Cela operacija morala da bude samo da bi moja koza onako blago blago dobila boju.

1 Like

Momci, kod čika pleje malo na skele i krovove, za 10 dana bićete…

1 Like

Haha jasno. Kad bih svakog dana okopavao njivu ili bio po krovovima, imao bi i ja nekakvu boju. Možda ne baš za 10 dana, pre 30-60, ali suština je ista.

E sad, ono što se ja pitam, jel koža vremenom počne više melanina da proizvodi ako si redovno na suncu, ili sam doživotno osuđen na puževsko crnjenje?

“Your skin is as pale as the snow, you allergic to sunlight or something?”

TESV te priziva :stuck_out_tongue:

1 Like

Momci, niste više u Srbiji, gde biste za posetu solarijumu bili deklarisani kao gejevi, tako da…

image

Uradi neku sliku da razbijes monotoniju ono selfi sa lepoticom iz barselone :smiley: mozes i paparaco sliku nije frka, nemoj ovde da nam pleja nalazi slike po internetu i to ulje na platnu nekog paka lusije :smiley:

1 Like

Ja godinama pričam da su iste Čiko iz Zagorovih stripova. :joy:

1 Like

Mislio sam se i to da probam. Al odustah, ne toliko od straha da me proglase gejem, koliko strah od raka koze. Neka. Nacitao sam se dovoljno strahota o tim spravama da me cudi kako su uopste jos legalne. Ne dobije ga svako ko udje u taj kovceg, al statistika je neumoljiva.

1 Like

Svasta, sta ce ti to? Da se kvarcujes kao starleta, em beskorisno em krajnje nezdravo. U gotovo svim normalnim zemljama zabranjeno za mladje od 18god. A neke cak uvode potpunu zabranu.
Ne vidim potrebu za tim cudom a pogotovo ne za muskarca. Sto da lepo ispadnes na slici za fejs :face_with_raised_eyebrow:

Haha. Noodle u solarijumu je jedna od onih slika koje prosto ne mozes vise da izbacis iz glave :smiley:

Ma šta će mu solarijum za lepe slike.
On i Lidija dobre plate,kad budu dolazili u Srbiju ili Bosnu da rade zube, lepo odrade jedan profi foto session,majstor ih posle u kompu sredi da izgledaju kao Bijonse i JayZ. Za 20 km :slight_smile:

1 Like

Pa ko sto rekoh, odustao sam bas zbog toga sto sam otkrio koliko je nezdravo.

Nije mi zelja bila da budem kvarcovan tokom cele godine, nego pred letovanje da ne budem reflektor ko uvek. Blago preplanula koza na plazi lepo izgleda (see neshin post koji je zapoceo celu diskusiju, haha), totalno bela izgleda tuzno. Mozda je samo kompleks. :smiley:

Nije brate kompleks, nego je problem treceg svijeta :stuck_out_tongue:

Ovo vam je takozvana “eurokrem” boja,građevinskog radnika.
Majica i radno odelo.

Samo da se javim iz Crne Gore… Evo preko mesec dana na moru, nisam uhvatio neku boju, ali sam nabacio nove tetovaze :slight_smile:
Sutra se vracam kuci, pa cu opet malo da se aktiviram ovde :relaxed:

3 Likes

587811880

1 Like