Vaši game screenshotovi

Dragi XBR fotografi,

Gledajući legendarne screenshot teme na Neogafu došli smo na ideju da otvorimo i neki naš, potpuno amaterski i neambiciozan projekat sličnog tipa. Možda nekome posluži kao inspiracija da konačno prelomi i uzme tu next gen konzolu o kojoj sanja, a možda i otkrije sopstveni talenat za fotografiju. Nismo zaboravili ni dežurne hvalisavce koji ukoliko ne postuju svoj game score i momenat trijumfa na forum, kao da se nije ni desio. :rock:

Svesni smo toga da živimo u doba youtube videa i “žive slike”, ali fotografija je danas popularnija nego ikada. Svedoci smo uvođenja takozvanog photo mode-a u modernim igrama koji dodatno olakšava hvatanje savršenog kadra i omoućava dodavanje mnoštva efekata sa kojima se možete igrati.

Kao što sam naziv kaže, u okviru ove teme postujte vaše screenshotove koje ste uhvatili na bilo kojoj gaming platformi. To može biti neki posebno emotivan kadar koji će vam ostati u sećanju, nenadmašan gamescore ili umetničko delo. Bitno je samo da ne uzimate tuđe screenshotove, jer to nije cool. Umerena diskusija je takođe dozvoljena. Napišite obavezno koja je igra i platforma. I to je to :slight_smile:

Prvi na svetu na PS3 i ovaj drugi screenshot rayman legends fans will know :slight_smile:

Ovo sam morao da uslikam, jer kad smo ko mladji igrali kanter ko bolesni, naravno matoriji igraci koji su isli po turnirima, su nam “bacali bombe u gace” tj. bacali nam HE bombe pravo u vugla, s druge strane mape(metaforicki)

E pa meni je baja bacio bombu od 1000kg u gace Tiger-a.

Kaci n00b :smiley:

U WOT M8
R U HAVIN A GIGGLE M8
ill fookin wrek you m8, I swear on me mum.

Zavodim red na divljem zapadu u Six Guns

1 Like

Propala privatizacija. :slight_smile:


1 Like

Kupio Paul Pierce shot release i pao prvi quadruple double na 2k15 xD

U duhu izlaska Witchera 3, bacio sam se na Witchera 2 ponovo. Ranije sam ga igrao na starom kompu pa nisam bio ni svjestan da ovako fino izgleda. Ko bi rekao da je igra stara 4 godine. Uploadovao sam i bonus video ako nekoga zanima ( pogledajte na 1080/60 naravno ) : https://www.youtube.com/watch?v=usOSU9tocUc







Za igru iz 2011-e godine stvarno prelepo izgleda.

I dalje jedna od najlepsih igara :slight_smile:

Witcher 3, the hype is real :smiley: Do tad cu se sa ovim zadovoljiti :smiley:

Ovo su u stvari downgrade-ovani Witcher 3 screenshotovi, samo sto niko nije primetio :stuck_out_tongue:

Niko ne kaci nista, a ? :smiley: Svi zauzeti TPP-om

Evo koji screenshot iz Vanishing of Ethan Carter Redux ( izmaxan ) na mojoj masini. Album : http://imgur.com/a/aZO8H

par screenshota :




Vanishing me odusevio kako izgleda. Jel ima neke primetne razlike na UE4?

Okačiću ja koju fotku iz MGSV samo da napravim par dobrih, tek sam na E4 ili E5 a već sam zagazio u 12. sat igranja, strašno haha.

Tomb Raider: Definitive Edition (XboxOne)

1 Like

Forza Motorsport 6, moj album slika, pa ko želi može da pogleda.

Svratio “Butman” do ulice crvenih fenjera. :wink:


1 Like

Bitan je rezultat! :smiley: