Vaši najljepši Gaming Screenshot-ovi

Evo mislim kako bi ovo mogla biti dobra i zanimljiva tema u kojoj bi vlasnici PS4 konzola pokazivali neke smijesne Glitch-eve,Eye Candy momente,Failove,Ljestvicu poredaka nakon odigranog MP meca.
Evo ja cu za pocetak stvaiti par lijepih scrinshota iz KZ:SF i Infamous:Second Sona














P.S Dajte budite aktivni posto vidim da neki strani forumi imaju isto tako i ima lijepih SS pa reko ajmo i mi:D

Uskoro tj sutra cu postaviti malo GP iz Infamous-a da vidite kako izgleda igra kada se igra.Samo me znaima kako da ubacim komentare svoje u video

1 Like

Sto da ne nije losa zamisao ja cu postavljati slicice samo ovaj konzola da mi stigne prvo za koji dan samo toliko :smiley:

Ajde ajde.Si vidio kako ti Avatar u real timeu zakon izgleda:)


Kap koja je prelila čašu posle ubagovanog marketa i stalnog disconnectovanja.

Ehhehe Tako je to meni se to desavalo na 360-ci.
BTW Svaka cast Lijep start samo napred:rock:
To se trazi

Jeb**vno :smiley:

E a kada budes vidio uzivo igru ili kad postavim video covjece ja sam cijelu prvu misiu dolazio sebi.Budem ja tu lokaciju slikao i posnimio pa stavljam ovdje

Pa da moram vidjeti kako radi.Budem ih postavio sam trebam napraviti neki spektakularan potez u kojem ce mi neon moci pomoci.BTW 2 i 3 SS izgledaju jbno

WERTO uzmi snimaj nesto preko share-a,verujem da bi te vecina pratila na twitch-u :smiley:

Mislim da bi svi voleli da cuju njegov glas toliko zasluzujemo barem :smiley:

AHHHAAA Samo da vidim kako to radi.Dali za vrijeme 15 min snimanja mogu normalno snimati zvuk preko slusalica ili nesto treba posebno

ajde ajde vec u startu ces imati pola foruma kao followers-e hahahha :smiley:

Aha vi mislite da ja to rec na TWITCH.Ja sam mislio da posnimim malo gp i postavim ovdje

nenen ocemo live da te gledamo,ti igras a mi te pratimo preko twitch-a :smiley:

Hahaha Vidjet cemo.BTW Koju igru bi ste zeljeli moze SP i MP

Kako god samo da te cujemo jos bolje ako bi mogli da te vidimo da se jednom razbije ta misterije zvana WERTA :smiley:

Eh jbga kameru nemam.Vidjet cu igrat cu Infamous:SS zbog grafike i stvari za raditi ili malo BF4 MP

Edit: Pa igrao sam ja na Live s dosta vas preko chat-a sad sam se sjetio

Veoma dobra tema :da:
Kada sam je na mejlu ugledao odmah sam imao u glavi koje screenshots da stavim, i od tih 2 su identicne kao WERTINE, prva i treca :smiley:
Svako sa tih “polozaja” uslikava definitivno :smiley:

Pa eto posto se mnogo ljudi slaze da je tema odlicna mogla bi u stick,ako moze naravno

Nisi sa svima ajde lepo nesto snimi daj recenziju mozda neku da te cujemo ili se bojis :smiley: