Vaši najljepši Gaming Screenshot-ovi

2 Likes

Photo mode strelica na gore D pad.

Prelepa igra. Ne znam koje doba mi je lepse. Igra je perverzija i uzivanje. U poredjenju sa Australijom koja je bila tirkizno more i po koja bara i sardnilo, blato, mutna reka i blatnjavi potoci su pravo otkrovenje. Pun pogodak je Britanija. Uklopili su okruzenje u ceo Horizon ambijent savrseno. Zamkovi, planine, sela i gradovi. Sjajno.

Inace, na One S cudno radi. Pri velikim brzinama nestaju teksture, a ume da zakuca i sa 300+ kmh odjednom stojite. A cesto zvuk ume da zabada i da pukne skroz.

1 Like

7 Likes

Poceo da igram Ryse, son of rome i ne mogu da se nacudim koliko igra dobro izgleda i dan danas. Mozda ce da zvuci smesno, ali sa ciste graficke strane komotno mogu da je upredim sa God of War igrom.

4 Likes

Jeste ali stara je 5 godina, prosto neverovatno zvuci.

Inace bio sam odusevljen pricom u igri steta pa je gamepay krajnje smaracki sa gomilom qte gluposti.

Jedino gde sam video neki sitan pad u grafici su animacije lica, ali cak i to moze da parira danasnjim igrama. A sigurno na PC-u kad se odvrne sve na maximum i to dodje na mesto. Gameplay je takav kakav je i nekom ce da se svidi, nekom nece. Ali vizuelno je igra melem za oci i dan danas. Neverovatno. Bas sam zagledao sve zivo i ne mogu da se nacudim. Crytek je uvek bio lud sa njihovim engine-om. :smiley: Meni igra lezi lepo za sada, mada opet, meni se svideo i The Order 1886 na Soniju tako da… :joy:

1 Like

3 Likes

3 Likes

1 Like

It’s spring time

4 Likes

9 Likes

Hehehehh a bilo je to jos slika. Ove sam odabrao :rofl: Realno je mogao gif da se napravi.

2 Likes

Magija dok je still image. Kad udjes u Valentine, jedva drzi 20 fps na vanilla ps4 :smiley: Ne smem ni da pomislim kako radi u vecem gradu

Isto :rofl::rofl:

5 Likes

Malo da pokvarimo RDR ludilo :grin:


das ist sparta :rofl:

3 Likes

7 Likes

Introduction

3 Likes

One S.
Izgleda bas dobro. Cekate se na X da vidimo tek tamo :smiley:
Cim udjete krece predstavljanje igre i ww2. Brutalno je uradjen prosto jedva cekam da se zalaufa multi.