Vaši najljepši Gaming Screenshot-ovi

Danas napravio ovaj livery design pa ko je zainteresovan moze slobodno da preuzme pod imenom Master Chief ili pod mojim imenom NmY90, trenutno samo za Ford Focus RS 2017. :slight_smile:

10 Likes

Alal vera, koliko ti je trebalo za ovo? I kako se uopšte ovo pravi, uvek sam se pitao…
Jel to paint samo za ovaj auto(for šta li je već) ili može na bilo koji? Pretpostavljam da je samo za ovaj.

1 Like

Pa redjas one decal oblike, okreces, savijas, jebada velika. Treba strpljenja, al’ reko ajde da vidim da li mogu da uradim ovako nesto. Nekih 2h mi je trebalo ali sam radio iz dva puta. Uradio sam sve kao jednu grupu tako da mogu da ubacim na svaki auto. Reci slobodno ako imas neki odredjeni auto pa cu prebacim i doteram za taj model cim budem imao vremena. :slight_smile:

1 Like








Kakva igra… Masterpiece

2 Likes

U svakom smislu…

Jedna fora za screenshoot bez hud-a za Witcher 3 je da pauziras igru (select dugme-ne start) i onda kliknes na resume u toj nekoj pauzi koja traje sekundu najvise nema energije, kursora, mape i ostalih smetala vec dobijas prelepi SS!
Ja je igram opet doduse na PC-u ultra grafika sa ukljucenim hairwork-om dosao do 15 levela i igra izgleda prelepooo…

1 Like

Hvala, probaću. Mada jedino smatra to što nema foto moda. Ali dobro …

@Milan89SD ti opet igras Witchera 3, po koji put ?

Treći

Obično ne pravim nešto mnogo screenshotova, ali kad sam video ovaj prelepi predeo… Morao sam da upalim Photo mode. :slight_smile: Horizon Zero Dawn je u pitanju.

3 Likes

FIFA 16 PC

You’ll never walk alone u Brightonu i na Westfalenu

U retko kojoj igri moze tako da se super iskoristi photo mode kao u horizonu.

Evo dva moja

2 Likes


9 Likes

Predivno…

Sve slikice su izvucene direktno iz igre tokom igranja bez photo moda (i ako postoji) sa obicne PS4-ke.

1 Like

U covece bio sam ubedjen da je to sa proa.

Jeste da kad otvoris sliku da je mutna. Kad otvorim Raw sa konzole je cista kao siza. Gubi se kvalitet prilikom uploada na sajt.

Pa ne znam sta je onda. Bas sam gledao i mislio sam da ih postavim ponovo ili da ih okacim na neki sajt za postovanje fotografija. Ali to je skroz ne bitno posto igra izgleda full u toku igranja i nije vredno toliko cimanja.

Veci je problem capture na konzolama. Treba bar 2-3 sekunde stojati mirno pre slikanja, da bi umanjio gubitak kvaliteta slike. Znam to iz iskustva sa Xbox-om… Ako uradim recimo SS na brzaka u igri tipa girsi ili bf, kvalitet slike je drasticno losiji u odnosu na onaj period kada stojis mirno…:

Poprilicno velika razlika u kvalitetu slike, a obe su na istoj konzoli i u istoj igri snimljene…

1 Like