Vaši najljepši Gaming Screenshot-ovi

O kojoj igri je rec?
Bas prelepo

2 Likes

Šta znači ovo? Čovek lepo pitao…

1 Like

Pa ono covek je svaki dan na forumu, a nije cuo za Ojrija :slight_smile:

Pa šta? Glupost

Ori and the Will of the Wisps @von_Brcoos

Sram me bilo…
Ne navijam za Partizan pa me hejtaju :stuck_out_tongue:
Hvala :slight_smile:

1 Like

Al ti volis da dramis brate :smiley:

1 Like

Valjda smajlici govore da se sprdam i ja… :roll_eyes:

Cisto sam hteo bespotreban komentar da izvucem na sprdnju, al ajd…

Tako je clean :smiley:

Brutalno izgleda.

Uh taj doom toliko masno izgleda, ne mogu da se nagledam gameplay klipova. Sve seva, prshti i klizi, pravi balet cartoon nasilja.

1 Like

8 Likes

Platforma?

Ukljucen fraps, dakle PC.

PC sve na ultra sa iskljucenim hairwork i senke na medium a alat za screenshot je Nvidia Ansel mnogo opasna stvar. Ubacio jos par modova HD remaster texture 4k, medaljon zamenjene texture i svetli non-stop, otoreni su mi svi slotovi ali poene kako otvaram normalno. Povecao nosivost na max i najvaznije ukljucen mod gde sece ekstremitete cesce nego u vanilla verziji.
P.S. mozda zamenim Jennifer sa glumicom iz serije ali otom-potom.

2 Likes

Moram opet da vas izbombardujem sa slikama, igra je fantasticna

10 Likes

Remek delo. Knjiga koju kontrolises. Predivno.

Baš danas proveo ceo dan igrajući ovo :smiley: Mada ja sam još pri početku negde, nisam mnogo odmakao. Prolazim noću motorom i jednog trena vidim ispred neke prikolice ili šta već jedno 30+ onih freaker-a ili screamer-a, kako se već zovu :grinning_face_with_smiling_eyes: A još nisam naletao na njih toliko, očistio sam samo par sitnih gnezda ali ovo kad sam video, pa videli i oni mene i još svi počeli da urlaju. Kreće napeta muzika, ja se ufonjao brzo gas u tri lepe nizbrdo kroz šumu među drveće i preko reke, ne znam ni sam gde sam pošao, prelećem preko kamenja kao lud. Jedva glavu iščupah, sa pištoljem i samostrelom ne bih potrajao mnogo. :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like

Meni je u jednom momentu bas postala monotona kad su misije krenule da te uvek bacaju na drugi kraj mape i to par puta za redom. Nekako sam bas taj kraj pretrcao, a sa hordama nisam hteo da se bakcem.