Vaši najljepši Gaming Screenshot-ovi

8 Likes

Šta radi mašina od 1,8 tfps :grin:

3 Likes


Što bi neki rekli “i nije nešto” :rofl:

11 Likes

a još na vanila ps4, zlo…

TLOU2 izgleda neverovatno.

Mozda nema pejzaze poput RDR2, al toliko dobrih detalja sam video gledajuci onaj novi Digital Foundry da sam sve vreme bio odusevljen. Pa samo kako se ponasaju konopci, to je maltene nevidjeno u igrama. Pa scena gde ellie svlaci majicu s ledja, to se isto ne secam da sam ranije video.

A kud jos mekane kontaktne senke, indirektno svetlo, sobe krcate detaljima u standardnom ND stilu, gusta sumska vegetacija, onaj sneg sto se lomi pod kopitima, kvalitet ociju i koze na licima, uopsteno kvalitet facijalnih animacija, ma listi nema kraja.

Ne mogu da docekam da igram.

2 Likes

ovo je meni najfascinantnije od svega, pomisliš da su živi.

je ste provalili šta azijatkinja na pretposlednjoj slici drži u desnoj ruci :smile:

RIP Vita.

Ja cekam da se skine, i onda me nema par dana.

1 Like

Malo zakasnele fotke :sweat_smile:

4 Likes

5 Likes

5 Likes

Ja sam primetio od detalja u TLoU 2 kada ono u snegu Ellie i ova druga cura nalete na rastrganog jelena u lokvi krvi, i kad nagaziš tu lokvu i vratiš se u sneg, ostaju blago krvavi tragovi u snegu. :grinning_face_with_smiling_eyes::ok_hand: Ima gomila takvh sitnica, isto kao kad sam sa Ellie prošao ispod dela gde se sa krova sliva malo vode i tačno se vidi na kom delu je kapljala voda da joj je tu mokar duks i kapuljača, ranac i sl. :smiley:

2 Likes

3 Likes

Gledajuci ove vase SS, zakljucih da sam teski idiot sto sve svoje vreme posvecujem Apexu.
Nekad je to bila Fifa, sad Apex, a toliko drugih dobrih i prelepih igara ima.
Puna mi je biblioteka “must play” igara, a ja ni da ih pipnem.

Gledajuci pogotovo SS od TLoU2 i DG, tacno upadnem u bedak sto se ne prepustim i tim igrama i uzivam u njima.

P.S. Apex je prezarazan :slight_smile:

Nakon Witchera sam totalno batalio sve f2p igre koje su takve tematike upravo iz takvog razloga. Dok sam bio mladji samo sam jednu igru igrao i to je bio LoL, i nista drugo da pipnem. Ovo su veliki propusti.

Dobra odluka.

Videćemo u septembru kako će taj balans izgledati :joy:

1 Like

Balans je idealan, ako mozes da ga odrzis, ali zacas se sklizne u neko grinding ludilo.

4 Likes

6 Likes