Vaši najljepši Gaming Screenshot-ovi

A sto ne moze da bude zajednicka tema PS4 i XO?

Za sada x1 nema opciju za screenshot mozda je to razlog.

Steta. :frowning:

Stvarno super tema :slight_smile: Za sada nemam nista, samo demo-e :frowning: Ali evo par…



Evo i klipa :slight_smile:














Uskoro i GP Video

1 Like


Itekako.Lighting sustav je nesto sto jos nisam vidio,a texture su takodje na zavidnoj razini






Kada ces da izbacis neki tvoj video? Da vidimo kako tebi ide multiplayer :smiley:

Niko nije iskomentarisao moj mp match :frowning:

Btw baš vam dosadni skrinovi, puška i pejzaži :smiley:

odi na stream.Jako mi je tesko uploadovati gp klip imam tri ali spor upload

Ja sam sa 1mb uploadovao 800mb :slight_smile:

Igras Destiny kao da si odigrao svaki Halo do sada :smiley:

Daj link :smiley:

Ahahaha :smiley:

Jao što ću da snimam Halo kada izađe!!! Jedva čekam :smiley:

igrao KZ i maltene dosao u situaciju da ne mogu dalje, dok mi nije sinulo u jbt a sta ce ono staklo u vozu onako iskrivljeno, kad ono mosa glitch u samoj igri je u pitanju, a vrteo sam se pola sata po mapi nema sanse da prodjem dalje… I onda kroz samo staklo heheheh

posle nasao na netu da je uobicajena pojava… great




Vlado meni je se isto desilo lol znaci sat vremena sam proveo na tom levelu glava me je zabolela od voza :smiley:

sreca ja nisam dugacko samo pola sata, dok se nisam realno smorio i probao 1000 puta i da se penjem i gore i dole i da protrcim kroz ono plavo svetlo i klizeci da napravim i da se pentram po vozovima ama sve zivo i jok :smiley:

i onda mi sine more cekaj bre ono staklo ne treba onako da ide i da ono bude nabijeno u cose, nekako mi ne ide, ajd bas da probam fintu, kad ono pogledaj moze heheeheh

Radio sam i ja isto precesljao sam ceo nivo i nista… nebih ga ni provalio nego na tom delu imas likova da roknes i slucajno krenem u nazad kada ono imam sta da vidim lol a dobro ruku na srce nije nesto poseban ovaj Shadow fall grafika je brutalna ali osim toga po meni nema sta da ponudi.

jel si ti igrao KZ 1 2 i 3?

Da
KZ 2 - jako , jako puno MP , Sp 3 puta presao isto vazi za KZ 3, tako da mi je malo gorak ukus ostavio SF jer su mi predhonici bili dragi :slight_smile:

1 Like

ok cisto da proverim :slight_smile: hehehe

nazire se jedva bledo onaj stari KZ smek, ali moras da shvatis da je od tog doba proslo dosta vremena u samoj igri kao, da su se stvari zesce promenile, sve je nekako drugacije, ali ima atmosferu nije da nema, ajde jos sam ja na pocetku maltene, ali tu je negde… Ne moze da pridje KZ2 i KZ3 ali opet, ako tako gledamo to su igre koje su nastavile pricu, a ova maltene sada krece neku novu za sebe, ne sumnjam da ce novi KZ biti jos bolji, ali drugi deo je bio uuffffff bruka dobar, treci jos bolji, tacno u***** se od straha od Helghast-a, sada je to nekako u drugi plan, druge okolnosti i slicno…