Vaši najljepši Gaming Screenshot-ovi

Sexy :smiley:

De ajde naavi igru da igramo Factions,mnogo je zanimljivije kad igras s drustvom

Meni ova druga slika izgleda ko da je iz half life 2 :confused:

Od 28 jula nemam Sony cekam da dodje iz servisa :frowning: , ali kada mi stigne prvo sta radim jeste kupovina the last of us-a :slight_smile:

Toliko ga nisi gasio da je crko?

Prokleo ga Phil Spencer licno :stuck_out_tongue:

Nista nije vecno prokuvao je pre vremena :smiley:
Imao sam problema desavalo mi se u igrama da mi secne znaci kao da padne fps ispod 10 sto nebi trebalo da se desava bas osetim mozda je do harda nisam pametan . nisam ni trazio da ide u servis vec mi je Istvan rekao odmah da mu posaljem konozlu ide za Budimpestu pa sta joj bog da tamo do dve nedelje mogu da cekam za neki info o njoj lol.

Ima li gde kod nas da se uzme konzola po zdravorazumnoj ceni, znaci, ona preporucena evropska 399 ili koji euro vise, a da moze da se provlaci kartica? Sto fizicki sto online, a da je pouzdano? Ne kesira mi se kompletna konzola odjednom, a bogami ne daju mi se ni pare po Gamesu i ComputerLandu (55000 din). Razmisljao sam i o inFamous bundleu, ali on ovamo 66500 din. :?

A X1 je radio tako dobro i bez problema :smiley: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Pogledaj xbr shop

Pogledao, cena je fenomenalna, samo sto bi mi odgovaralo da nadjem negde gde mogu karticu da provucem, pa da ja to lepo izdelim na rate. :slight_smile: Ne bih da se prospem iz cuga.
Gde su cene jeftinije, obicno se radi u uvozu iz Segedina, pa se prodavci vade na povracaj AFAe, a kartice ne prolaze, bas da bi se izbegao PDV. :slight_smile:
Mozda deluje da trazim sad i previse i izmisljam, ali kad se pogleda, ustvari trazim nelopovsku cenu po nasim prodavnicama, a da se bira nacin kupovine. :slight_smile:

Trenutno tesko da ces igde naci da uzmes na karticu za te pare nazalost, neka me ispravi neko ako gresim ali nemoj se nadati skoro tome :frowning:

Konzola od sredine decembra mal’ mal’ pa je ugašena, bukvalno. Znači da radi pun gas i nikada bilo kakvih problema nisam imao…

Šta me briga dal’ ostale crkavaju, bitno je da moja šljaka! :smiley:

Istina,ali to je vec odavno proslo,obje next gen konzole su imale problem,a u kojem broju necemo nikada doznati

Sad ste me zabrinuli O.O

PTSP od ‘Xenon-a’ :sly:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Znao sam jer radim reballing i znam koliko su ps4 popravili a sa xbox one kubure sa gumicama za BD drive jer ono sto je sa diskom bio problem su te glupe gumice od drajva…

Onda, jel’ siguran Ps4 kako?

Ne zabrinjavaj me :smiley:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Ma dobro od toliko korisnika iz Srbije jedino sam ja imao problem tako da nije nista kriticno barem ne za sada :slight_smile:

Aha pa jesam PS4 je siguran ko ruski rulet :slight_smile: xexe