Vaši najljepši Gaming Screenshot-ovi

Profa ima slim, braćala

Profa nam hvata zazubice :slight_smile:
Odlicni ss profo! Cekam GOTY verziju da pazarim pa da se prepustim ovoj igretini :slight_smile:
Uz nju i Witcher 3 goty, nema dosade do 2019. :slight_smile:

2 Likes

Isti k kao i vanila,nije pro…

treba10bithdr

cekamo predatora

1 Like

Ja sa niskog kad sam presao na Full HD kao da mi je 10bit HDR :joy::joy::joy:

1 Like

A zamisli sada to ali u 4K + HDR(pravi naravno), na sta to tek lici. Zato sam ja odustao sa igrom(tamo negde na malo vise od pola igre), nisam se pokajao…next gen…

Ne smem ni da zamislim :grin:

Dva razlicita sveta :grinning:

2 Likes
4 Likes

Evo malo fotki iz poslednjih igri koje sam igrao:

2 Likes

1 Like

1 Like

Stvarno brutalno izgleda

Da. Veoma lepo je ukloljeno i ima brdo sitnica koje dodaju na izgledu i realnosti. Ja inace volim tu da nazovem staro grcku, egipatsku i rimsku arhitekturu velelepnih gradjevina. Tako da je Alexandaria pun pogodak.

Jel mozes napisati mali “review” za payback? Nisam jako dugo igrao need for speed, posednji je undercover…a najbolji underground…novije sam probao ali mi voznja nikako nije legla, navikao sam na forzu pa mi tesko ovo…

Hahahaha…Posle Forze pogotovo Horizon-a je sve “tesko” za igrati, radi te igre se isplati uzeti X, verovatno ce izbaciti i 4ti deo sa 4K I HDR podrskom, a od ajmo reci ovih ozbiljnih trk ima dosta naslova, F1 2017 je odlican, Forza 7, Project Cars 2, GT: Sport i Driveclub(dobro ali njega ne bi stavio medju ovo nove naslove, stara igra kao grcka…) .

Ne isplati se zbog toga uzimati xbox, ako imas gaming PC…zajebali su sve da play anywhere

Realno jak PC ce izgurati lepse i bolje sve igre sa xbox-a , i u vise fps.