Vaši najljepši Gaming Screenshot-ovi

Teško da je procenat PS4 koji se kvare ~15%, pre će biti do 1%…

Znaci, jedan metak u praznom revolveru i rizikuj? 1/7 :stuck_out_tongue: Haj da ne zavlacimo vise temu :smiley:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Postotak je manji od 3% sto je receno i od same strane sony-a.I stvarno nemojmo vise o ovome

WERTA se uplašio za svoju konzolu, brzo menjajte temu. :smiley:

WERTINA konzola radi kao urica i oni koji me imaju za frenda znaju koliko igram.Mozete temu nastaviti dalje,ali ovdje se radi o SS s PS4.Obje su konzole IMALE probleme kojih vise nema.Broj i takvih shebanih plejci i xboxeva je jako malo zapravo zanemarujuc

Najljubaznije vas molim da prestanete sa off topic-om jer ovo nije tema za diskutovanje o boljkama PS 4-ke i Xbox One-a.

Da dignem temu iz mrtvih, a usput bi mogla i da se ocisti od svega sto nisu slike. Da krene od novog pocetka.

2 Likes

Dok se jos igrala ova igretina

2 Likes

https://xboxrepublika.com/uploads/default/original/3X/4/e/4eda6a27240f3eb0f9ffc849f179608abe431702.jpg

Megatrone? Ti li si? :smiley:

1 Like

Kako vi bacate vase PS4 sa ps4 na komp ?
Usb flash?
Upload neki?
Nesto trece?

Skines app playstation messages mislim da se tako zove i ulogujes se sa psn nalogom i tamo posaljes slike nekom friendu dok si na ps4 i onda preko fona vidis te slike, preuzimas, objavljujes…

1 Like

Lakse mi onda kao do sada sto saljem slike na twitter :smiley:

Ma navikne se covjek posle par puta :smile:

Ja lucno preko flesa na pc, onda obrada ako treba i na kraju neki on hostera pa forum. Malo duzi put ali sam navikao.

Kod mene na Xbox-u uploadujem na onedrive pa odatle skidam najnormalnije al’ u poslednje vreme izbaca gresku…mozda treba live za to? Ima li neko ideju sta me to zeza?

Đorđe super,u tvom fazonu , 26 slika, bez i jedne reči iz koje su igre i šta predstavljaju…

Super im je taj photo mod sto su ubacili. Ja cekam sutra da bude otkljucan demo za sve jer nemam plus. Nadam se da je ok demo za tih 43 GB.

Photomode zalepi pravu fotografiju na model automobila?

1 Like