Vaši najljepši Gaming Screenshot-ovi

Ja smem u 9000 dinara da ovi ss-ovi neće mnogo veze imati sa gameplay-om…

ja to radim tako sto shareujem na facebook s tim sto sam stavio share with no one :smiley: vidim ih samo ja, skinem sliku na fon i uplodujem na forum

1 Like

Tj serujes sa samim sobom. :joy:
Moj gejming twitter je otvoren. Ali nema lajkova. :smiley:
Nisam sisata stimerka, i ne igram minecraft.

200w

@pleja cekamo i tvoj screenshot :smiley:

Evo ga , bratić:

1 Like

khm khm, one najbolje bih trebao da cenzurisem pre postavljanja :smiley:





1 Like

@MikiMan , a na pretposlednjoj slici Nikola Tesla. Reci. .

2 Likes

Jel poslednji i BB? To bas zelim da odigram ali za tako dugu igru moram imati vlastiti ps4 :smile:.

Ili da mene prejebe smrt :smile:

Poslednje DS3

ovo je BB :slight_smile:

1 Like

1 Like

2 Likes

Otvaraj kapiju…hahaha :wink:

1 Like

Za pocetak da zavrsim sa Evil Within-om 2. Preporuka za svakog ko voli horor igre. Manje je strasnija nego prvi deo jer su deonice vece ali to u opste ne rusi dozivljaj. Evo je za prvi prelazak, bukvalno sam zavirio u svaki cosak i opet sam omasio neke stvari.


3 Likes

A sad da pocnemo sa … Creed-om :sunglasses: Utisci: PREZADOVOLJAN. U odnosu na Unity i Syndicate koji su me smorili posle 10 minuta u igri ovde sam proveo 3 sata i 30 minuta (statistika sa Uplay Club-a) samo u prvoj deonici, bukvalno upoznavanje sa igrom :scream: sto u mom slucaju nije bas uobicajeno. A sad slike:


5 Likes

Rastu mi zazubice :slight_smile: , ali izgleda da ce cekati igra svoj red…

1 Like

Opet ova politicka korektnost, pa nisu stari egipcali bili arapi da su ovoliko garavi :smiley: .

Odlicno izgleda, gledao sam neke youtubere i strimere koji kazu da je igra odlicna i da je ovo igra koja ce vratiti slavu serijalu ali ima bugova za koje se nadaju da ce to popraviti, sve u svemu jedva cekam da ovo probam.

Horizon i Uncharted ne mogu da se mere ni sa jednom igrom po izgledu. Ali ni Origin nije u opste los po pitanju svega jer nam popin-ova objekata i stvari i veoma fluidno sljaka na obicnom PS4. Jedino malo duzi loading iucitavanje tekstura u daljini prilikom photo moda su mane sa te tehnicke strane.