Vaši najljepši Gaming Screenshot-ovi

Vecina recenzenata je rekla da je problem sa teksturama evidentan. Da se desava da udjes u zonu i gledas kako se ucitavaju teksture. Doduse kontam da se to sa patchom lako resava.

2017 i dalje imamo problem sa texture pop-inom. Bravo developeri.

1 Like

hardware je kriv za to

1 Like

I to stoji…njihove igre su generalno uzasno optimizovane

Ma sta je 7700k…bez i9 nema nista

Arapa imaš veoma svetle puti do potpuno crne. Jedino što je 100% zajedničko jeste crna/veoma tamna boja kose i očiju. A Egipćani potiču sa afričkog kontinenta, tako da su sve samo ne beli.

1 Like

Meni je bio shock kad sam u Tunisu vidio žene sa zelenim očima, ne znam kakav je to gen, ali cijenim da su prirodne a ne sočiva. :open_mouth:

2 Likes

Pazi to sa zelenim i plavim očima je najčešće sočivo u pitanju. Vole da ih farbaju kao ludi, samo da im oči nisu crne/tamno braon.

1 Like

Vrlo verivatno…ali ima izuzetaka…ja imam svetlo plave oci…ne bas jako svetlo ali dosta svetlije nego sto se obicno vidja…vecina misli da nosim sociva

1 Like

Vidim da neko mora malo vise istorijske knjige da cita. Posto pravi egipcani tj. Kopti i pravi Iranci persijanci koji nisu arapi su u globalu beli skoro kao mi. Malo tamniji, spadaju pod belom rasom ili sto bi ameri rekli “kokejzen” :joy:

1 Like

Izgleda da obojica nismo čitali istorijske knjige

Otac koji je dosao iz Sirije u Jugoslaviju i tu ostao je bio beo i ridj. Ginger nowadays. Keltski geni jos uvek.

3 Likes

@Akiris .Kelti jesu presisali bas celu evropu i deo severne afrike. Takodje jos puno plemena su to uradili npr. Vandali koji su na svom putu nazad iz afrike u evropu opljackali i Rim. Pa je zato rec vandal vezana za razaranje :slight_smile: .
I plus rodjen na teritoriji najvece civilizacije svih vremena - Vizantija. U maloj Aziji ti je bilo preko 20 miliona grka i jermena, plus mesanje sa njima. I eto sto ti je jos jedna velika civilizacija kao sirija bela. Basar el Asad-belac stara loza koja se ne mesa sa arapima, slicno kao kod iranaca

Ono sto ljudi zaboravljaju jeste da su svi belci dosli iz afrike u evropu. A da su anticki egipcani civilizacija koja je tu ostala i koja se se tu razvijala. Gledaj samo faraone i njihovu rekonstrukciju, beli skroz jer se nisu izlagali suncu.

Heh sure.
Samo sto sam ja 100-nak koje se ticu religije/politike/istorije/etniciteta. Ali dobro ovaj forum vrvi od phd obrazovanih ljudi koji ce mi reci da nisam u pravu. :joy:
Neko moze da me uci it , nuklearnu fiziku, gradjevinu… ali ove stvari ja mogu 99% ljudi ovde.
Nego sada neko pogleda dokumentarac jedan, i procita da danas ima 35 rodova/pola i da je svako poseban i tako neke gluposti.
Pogledaj Remi Malika- belji od 90% Srba.
Sada izadjem napolju svi pustili neke bradetine i imaju jos bolju od sunca, ni znas vise ko je vehabija ili libijac posto ih ovde ima bas puno a ko je srbin.

Nadam se da shvatate da na AC igrama radi i kompletan tim istoričara koji se brinu da vremenski period, ljude i kulturu prikazu sto vjerodostojnije. Radi se o investiciji od nekoliko miliona dolara, svaki detalj je bitan.

I dodje neko i lagano kaze promasili su boju kože, polako bre :smiley: Nisu oni promašili ništa :slight_smile:

2 Likes

Čak da si i u pravu u ovoj tvoj verziji istorije, who cares za boju kože? Beo, crn, žut, crven, mož misliti. Kao da je belci moraju biti glavni svuda. Ionako će za par vekova ili pre, bela rasa nestati. Osim u ovim tvojim dinastijama koje se ne mešaju ili ne sunčaju.

1 Like

Ajde ne zasmejavajte me, ako je AC istorijski tacan sem u nekim glavnim smernicama.
Igrao onaj deo u Konstantinopolju i hteo peglu da bacam. Turci nisu osvajaci, nego su bajan narod. A Vizantijci koji su tu ziveli vec preko 1500 godina su olos, i templarski sektasi koji hoce da povrate svoju drzavu. Kao fa se ne vidi ko je tu malo gurnuo novac.

A sto se tice boje koze. Thor i ova politicki korektna smeca koja se javljaju. CRNAC u nordijskoj mitologiji. Neki narodi kao Kopti zive vec 1500 godina ppd arapima, pa se mesaju sa njima ima ih 10 miliona u Egiptu. Naivno je bas reci da je u buducnosti postojati samo 1 mix rasa, jer bi se to do sada desilo vec 1000 puta. Neke razlike i nacin razmisljanja koji se prenosi sa kolena na koleno je prakticno ubacen u nasu podsvest i sumnjam da ce ikada biti iskorenjen.

1 Like

Atlantida je starija i veća od svih njih ikada. Vizantija je mesna zajednica u odnosu na silu Atlantide.

Ok, shvatili smo tvoj hejt prema igri/franšizi, ne moraš u svakom postu da nas podsećaš na to.

Heimdala su rodile 9 majki neljudskog porekla i nigde se ne spominje boja njegove koze:

One there was born in the bygone days,
Of the race of the gods, and great was his might;
Nine giant women, at the world’s edge,
Once bore the man so might in arms.
Gjolp there bore him, Greip there bore him,
Eistla bore him, and Eyrgjafa,
Ulfrun bore him, and Angeyja,
Imth and Atla, and Jarnsaxa.
Strong was he made with the strength of the earth,
With the ice-cold sea, and the blood of swine

Skandinavski Bogovi su shapeshifteri koji mogu da uzmu oblik po zelji (a kamoli boju koze), ne samo Loki koji je po tome najpoznatiji. I mada se holivudski filmovi planiraju za diverzifikovanu demografiju, ovde ipak pricamo o konzistentnosti marvelovog univerzuma koji je baziran na mitologiji. Nije problem konj sa osam nogu i magicni cekic kojim Tor vitla ali jeste boja koze, moz’ misliti. Samo jos jedan od izgovora za bele suprematiste da dizu frku niokocega. Vizuelne predstave o Vikinzima i njihovim Bogovima, ako ne racunamo sture opise u edama, uglavnom poticu iz perioda vagnerovskog romantizma kao i hriscanskih monaha koji su ih se sa razlogom plasili.

Dobro de, đubre je tebi, ima ljudi kojima se dopada i uživaju u istoj, ne mora se trovati samo trovanja radi.