Vaši Youtube Kanali - klipovi

pazi samo snimanje mi unisti kvalitet , posto zsam u jenosobnom stanu sa devojkom i ona nece nered . A da ja nebi stalno privezivao elgato , snimam na drugciji nacin i gubim kvalitet.

ali u aprilu menjmamo stan pa ce biti bolje .

1 Like

Mali gameplay The Crew 2 Beta, put od Miami-a do New York-a koga ne mrzi da gleda 15ak min. :slight_smile:

1 Like

Brate, zaobidji engleski. Snimaj klipove na nasem.
P.S. pola klipa to nemam tona…

Moj kanal: Stefan Simonovic
https://www.youtube.com/channel/UCeoxd56iGOCqL2JaNGaF4MA?view_as=subscriber

Znam da mi je engleski ocajan, ali zato mi je ovo i dobro, da snimam i slusam sebe i tako ga poboljsam.

Molim te kazi mi da to nisi ti?!

Mislim da mu je to brat Blizanac :slight_smile:

Pa crni sine, cemu brze cvike, da izgledas zeznuto ili da ti kao na pokeru ne vide protivnici oci i predvide poteze :grinning::sunglasses:

definitivno potez kada obuva carape je pobedio :slight_smile: Prvo naocare pa onda carape, lets rock :smiley:

Drugar zapoceo snimanje za YT. Snima World of Tanks pa mislim da je vredno pogledati. Malo sprdnje. Ja saam onaj sto najvise kenja xd.

1 Like

Počeo sam da snimam kad igram Vermintide 2 sa društvom jer se dešavaju mnoge gluposti. Ako neko hoće da gleda nas kako ginemo u Vermintide 2, here’s your chance. Još jedan ću postovati kad se uploaduje. :smiley:

Konačno se uploadovan i drugi video. 21GB baby…

2 Likes

Ukoliko vam se dopada content, pretplatite se na kanal!

Daily upload :point_down:

4 Likes

Isao sam na mali odmor u rodni kraj…Preporuceno gledati u 4k

3 Likes
2 Likes

A zato mi je ovo iskočilo… Ceo feed na YouTubu E3 i igre i onda ovaj video, wtf lol.

3 Likes