Vaši Youtube Kanali - klipovi

To ti je dobra ideja

Imam jedan predlog. Hajde da ovde redovno promovisemo YouTube klipove koje postavljamo, tako da bi pomagali jedan drugome za vise viewsa likeova i subscribera. Ja cu poceti sa promocijom mog najnovijeg klipa:

Evo fan spot koji sam pravio za jedan bend nash domaci :slight_smile:

http://www.xboxrepublika.com/xbr-zabavnik/4323-vasi-youtube-kanali.html?highlight=Vasi+YouTube+Kanali

Skoro iste teme.

Yup, prebacena tema(postovi) ovde…

Prvi gameplay Gears of War Judgment Overrun MP. Skupila se druzina pa smo isprobali novi mod. Ja sam posle u off-u pokusao malo da objasnim kako ovaj mod funkcionise…

Naravno, kako to vec ide :-)… ►Like, subscribe, comment & share◄

1 Like

Ovaj momak na kraju što je tikerom odradio generator, svaka mu čast :D. E da je više takvih na live-u

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Svaka mu dala… :smiley:

Taj lik igra ko lud. Ranije je tukao samo Call of Duty al non stop je klasicno dominirao pa su ga zamolili da prestane.
Presao na Girse. Sad je MLG liga.

HEALER iz MLG lige :slight_smile:

Joj ja mislio imali ste nekog profija koji je dosao i dominirao. Nisam ni slutio da je bas najbolji dosao i igrao :smiley:

A tek da ste videli kako je Boza dobio 50 G… Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee…

E kod Boze to normalno on tako osvaja Achivmente ubijajuci prijatelje, ja se secam na bad company 2 isto dobio achivment klanjem :slight_smile:

Hajde malo sebe da promovisem :slight_smile: ovo sam napravio davne 2009 kada sam igrao Css posle toga sam i prestao sa Css-om mada pre mesec dana sam se vratio za Csgo eh kada bih opet ovako igrao sa awp-om… :frowning:

Novi Gears of War Judgment video. Ovog puta 5 majstora igra Survival mod, hard core tezina (nismo smeli insane jer nije bilo ticker Boze). Video jeste malo duzi (37 minuta) al se przi samo tako…

Novi video, nova epizoda. Ovoga puta druzina se nasla na ostrvu… Hard Core, Survival, Island…

Mislim da sam defo dosao na ideju kako bi mogao da snimam kvalitetnije PARTY CHAT. Shema je u prilogu pa molim sve koji mogu da pomognu eventualno nekim svojim predlozima vezanim za citavu ovu pricu.

Na ovaj nacin bi snimao odvojeno party chat i game video i audio. Dakle u setovanjima u Boxu bi Voice ostao preko Headset. Posle bih u editingu sinhronizovao i to je to.

Mislim da je ovo najjednostavnije sto moze biti. HVALA!

EDIT: Koristio sam razlicite boje u shemi da bi vam bilo lakse da se snadjete. Jedino sto nisam siguran da ima da se kupi jeste onaj T Splitter sa 2.5 muskim u 2 x 3.5 zenski.

Vljac one tvoje sluske sto posedujes i o kojima si mi sinoc pricao, ne znam da li bi mogle da pomognu tj. da li mogu da posluze i kao onaj zeleni kabel iz moje sheme. Ako mogu… onda bi to jos vise pojednostavilo posao.


Mislim da bi tako radilo, a za spliter, ako nema, može lako da se napravi :smiley:

Vlado, od konektora imas sve u onoj silken prodavnici u balkanskoj ulici u Bg. E sad, ti si bjese iz NS. Samo provjeri njihov sajt i vidi da li imaju prodavnicu i kod tebe

Evo drustvo rezultat posle par sati isprobavanja i namestanja. Hvala svima na savetima i Vljaku i Dimonu na ovoj test partiji…