Vaši Youtube Kanali - klipovi

Hvala :slight_smile: :smiley:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

[video]http://youtube.com/watch?v=_-Bg_CoBhhA[/video]

Evo ja se malo opet aktivirao na YT, sada review Skylanders-a. Spreman review i unboxing za Cm Storm Ceres 400 White i za CM STORM Devastator. Takodje planiram i Hearthstone Giveaway, so stay tuned!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Drugi deo klipa :slight_smile:

Da se pohvalim, prvi HD video o igri :slight_smile: Svaka kritika je dobrodosla!

[video=youtube_share;TOcCTI2eE8o]- YouTube

Za 10 min gotov processing, ovaj put CM STORM CERES 400 White slusalice!

P.S. : Evo mozete ovde da se uclanite Redirecting... , reklamiraju klipove besplatno samo da bude jos ljudi pa delite ako zelite :slight_smile:

Evo jos jedan klip, sa kickbox turnira, kako vam se cini slika ?

Dobar kvalitet. Mozda (mozda, posto ne znam kakva je kamera) bi bio jos bolji da si spustio malo na dole da ne hvata svetlost od napolje i da si ostavio malo veci bitrate. Ali ovako odlican kvalitet, vidi se ko i sta, pokreti nisu previse blurovani sto je kod vecine problem. All in all, good quality, samo pokusaj sledeci put ovako kako sam ti iznad rekao, mozda pomogne :slight_smile:

Snimao sam sa telefona a nisam mogao previse da spustim jer je bilo ljudi ispred mene :smiley: inace ovo je raw file upload bez vegasa bez icega

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Drugi deo, nadam se jos mnogo ce ih biti :slight_smile:

Svaka cast samo nastavi imas Sub i like :slight_smile:

Hvala :slight_smile: Dosta dugo traje encode i upload, pomaze kad vidim podrsku :slight_smile:

Mali savet pojacaj brightness ako mozes mada mozda je takva igra :slight_smile:

Kao sto kaze Stefy malo brightness pojacaj i stavi Color Correction :slight_smile:
Reci cu ti settings na skajpu kad budes bio online ako hoces :smiley:

[video=youtube_share;unxZiacfUUs]http://youtu.be/unxZiacfUUs[/video]

FORCED Gameplay - Prvi deo :smiley:

Nazalost pogresan reder template sam izabrao pa je renderovao u 720p

Moze naravno. Nista nisam dirao oko brightnessa i color correctiona, moguce da program automatski nesto zeznuo. A za tvoj klip, dobar je, ne brini sto nije u 720p, imas 301+ pregleda tako da, sasvim ok :slight_smile:

Veoma lepo color correction ozivi klip i brightness sa kontrastom ga jos vise ulepsa. Za brightness i contrast moras sam da podesis za svaki klip jer ce neki da bude malo tamniji a neki ce da budu onako izbledeli. Objasnicu ti sve popodne.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Uff, ljudi moji, odakle poceti. Nisam bio dugo ovde, skoro godinu dana, ako ne i jace, malo sam se bio udaljio od gejminga neko vreme, i onda sam se vratio, sklopio jacu konfiguraciju malo, i poceo da snimam klipove.

Nisam video da neko radi ovako nesto u Srbiji, pa reko, ajde, probacu ja.

Moj kanal sam nedavno napravio, jos uvek svasta pokusavam, igram sve sto mogu, sve sto zelim, obicno krace igre, strasnije, ne walkthrough, jer, ne radi mi se to, nego krace igre, ili barem zanimljive delove iz duzih igara.

Igram dosta toga i sa mojom devojkom, i bice tu nekih stvari nekada, ali bas nekada i van gejminga, ali uglavnom, mislim da je sa njom nekako najlakse da radim, a i ovi koji su gledali su mi rekli da im se svidja, tako da ono.

Snimam sa web kamerom, ima gameplay i to, i stvarno za sada je sve super, ali trebace mi malo vremena da sve ukapiram lepo.

Veoma bih vam preporucio da bacite pogled na moj kanal i ovaj klip, jer sam ubedjen da ce vam se svideti. :)))

DavidStanimirovic - YouTube

A jedan od klipova, kada sam vec probao da to zvuci i izgleda malo bolje, jeste ovaj:

https://youtu.be/LHw7xN9sCSo

Jos jednom, pozdrav svima, ja cu se potruditi da budem ovde malo aktivniji, iako sam odavno presao na PC i PS3, al nema veze, svi mi ovde volemo igre. Pogledajte klip, dajte mi neku kritiku slobodno, i od tog klipa, pa na dalje, sve ce biti bolje samo. ;)))

Cool klip druze imas Sub i samo nastavi :slight_smile:

Ovo je moj novi kanal :smiley:
Elite Gamer Channel - YouTube

Jesi imao danas kolokvijum?
Jesam.
Iz cega?
Iz Jave!
Ahahahahahhahaha, urnebesni ste mi! :smiley:

EDIT: Nemojte se ljutiti, ali meni vas naglasak dodaje jedno 500% duhovitosti na sve sto kazete. :smiley:

Al’ sam lupao sinoc :smiley: Drago mi je da smo barem nekom bili urnebesni :stuck_out_tongue: Kakvo bindovanje u Javi, na sta li sam ja mislio u tom trenutku, pojma nemam. Verovatno sam bio negde izmedju jave i sna. A i igra je vise za funny moments/outtakes nego za full walkthrough.