Vaši Youtube Kanali - klipovi

Veceras nastavak hehehehhe, samo da osposobim onaj AMD DvR jer probao ga sinoc posle svega i nece bre da snima, sve podesim ali ne snima sokocalo, a mrzi me da enkodujem vise sa OBS-om… Smara me da cekam, jer bi ovo bilo odmah spremno za upload

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Mislis na DVR iz AMD Gaming Evolved klijenta? Treba igra da ti bude na listi i trebas tamo da enableujes Game Recording da pise ON i tek onda da udjes u igru iz klijenta.

Igra jeste na listi i sve enabled, samo nisam odatle ulazio, probacu veceras pa ce da vidimo

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

S obzirom da nisam neki singleplayer igrac, obicno mi bude zanimljivo neko igranje sa drugim ljudima.
Sve u svemu, cesto strimujem sa burazerom svasta na twitch-u pa posle prebacujem na tube ono sto mi je zanimljivo. :slight_smile:
Kvalitet snimka je zato los, odnosno zavisi od mog bednog upload-a ali dobro.Snimam vise zezanja tokom igre, nego zbog same igre valjda.Ponekad se odigra i koja pratija sa devojcicom.Prvi klip je neki pokusaj sa Go Pro kamerom ali to je ideja koju moramo jos malo da doteramo :slight_smile:
Ako vas zanima, evo naseg kanala:
https://www.youtube.com/channel/UC1glvsdDK7s6LAZcdHjIPiA

Pozdrav ljudi. Evo i ja sam u dogovoru sa Nenadom odlucio da predstavim svoj YouTube kanal. Iako sam se davno registrovao na Forum, nisam bas nesto bio aktivan nazalost, ali nadam se da ce se to ubrzo promeniti.Inace sto se mog kanala tice, uploadujem klipove svakodnevno i kao sto mozete videti, tretnutno na svom kanalu snimam samo Fifu, ali uskoro ce se to promeniti, dolaskom GTA V za PC 14.04.2015. kog sam Preorderovao. Takodje imam u planu da snimam jos mnogo drugih igrica. Voleo bih da cujem neko vase misljenje o kanalu, i takodje me interesuje da li postoji neka mogucnost za neki vid Partnerstva sa XboxRepublikom ili nesto slicno? Svaka pohvala,savet i primedba su dobrodosli :slight_smile:

Na ovom linku mozete videti sve ostalo:
https://www.youtube.com/user/ZiZ0GaminG2

Samo napred ZiZ0 tj Milose :smiley:

Zahvaljujem :slight_smile: Nesto da se doda,oduzme? :slight_smile:

Izvinjavam se za spam, ima li mozda jos neko kakav komentar? xD

Imam ja jedan predlog za tebe. Pogledaj na Youtube kanal TWOSYNC, imaju tačnije dva kanala, na jednom rade samo FIFU i PES, a na drugom GTA V i ostale igre. Ako ćeš već da igraš FIFU i GTA V, možda je najbolje da kreneš da radiš na sličnom principu kao oni. Tačnije da svaki dan izbacuješ klipove od 5-6 minuta koji su zanimljivi. Na taj način ćeš imati konstatno dosta viewa, naprimer oni imaju na svakom klipu konstantno oko 400k viewu, a broj subscribera i viewa stalno raste. Stalno nude nov, svež i zanimljiv klip, a u isto vreme i kratak. Iskreno mene prvog smori da sve preko 5 minuta gledam, tako da jedino njih pratim od youtubera, jer imaju baš dosta zanimljivih klipova.

To je samo moj predlog, ne moraš da ga usvojiš, ali definitivno je da se oni izdvajaju od drugih, na našem području je teško doći do viewa i subsa, tako da moraš da ponudiš nešto novo, sveže i drugačije. Mislim da su zanimljivi, smešni, kratki, gejmerski klipovi najbolja formula za uspeh.

[SIZE=4]GameOverTV[/SIZE]
-Posto na nasem youtube “trzistu” nema puno ljudi koji rade neke reviewe,first look itd. za igre odlucio sam da pokrenem kanal pod nazivom “GameOverTV”.Taj kanal bi trebalo da predstavlja jedan youtube serijal sa daily epizoda o igrama i novostima iz gaming sveta.
[SIZE=2]Zasto kazem “bi trebalo”?[/SIZE]
-Kanal je napravljen pre 8meseci i nije aktivan + gomilu klipova je na private zato sto se meni licno nesvidja rad na njima i nisu uklopljeni u temu kanala.
[SIZE=2]Sta bi kanal trebao sve da sadrzi?[/SIZE]
Kanal bi trebao da se sastoji od vise serijala kao sto su:
-Review-si
-First Look
-Top 5 i 10
-Gaming News
-Upcoming Games
-ITD…
[SIZE=2]Ako si vec imao ideju zasto nisi nastavio sa radom?[/SIZE]
-Razlog je to sto klipovi zahtevaju mnogo rada na njima,i sam sam u celoj prici.Tu se ubacuje i skola,pa zbog tog razloga imam malo vremena,a ono malo vremena sto ostane ja iskoristim kao i svaki gamer da igram igre.Istina je da mogu da stignem i youtube ali svako bi se radije uvatio dzojstika i seo da igra nego da sklapa text i da edituje epizode.Sredinom juna kanal bi trebao da nastavi sa radom i to sa daily epizodama u kojoj bi cak trebalo da bude i jedna nedeljna epizoda od 45-60min.
[SIZE=2]Dalji planovi za kanal[/SIZE]
-Ovde bi moglo da se pise gomilu stvari osim toga sto bi trebalo da se rade daily uploadi imam zamisao za tu epizodu od 45-60min.Trenutno sada nije izvodljivo nista od toga zato sto nemam opremu za snimanje tj trebalo bi da unapredim opremu.Jedna od stvari je Green Screen koji je vec na putu :).Trebala bi nova kamera i nesto sitno osvetljenja kako bi to moglo sve da se odradi profesionalno.

Ovaj post pisem zato da bi mi rekli neka vasa misljenja,nadam se da sam objasnio citavu poentu ovog kanala
Al dosta price evo i par mojih radova :smiley:

To su igre, a ne igr-ice. Stop saying igr-ice!!! :smiley:
P.S. Izvin’te na crticama ali forum automatski ispravlja igr-ice u igre. Get it? :smiley:

Malo sam se igrao Nemacke :slight_smile:

Zaboravio sam da kazem, da i kada krenem komentare, necu raditi neka dranja ala PewDiePie kretenizam, niti cu da davim ljude dok pricam, znaci minimalni komentari samo za ono sto je potrebno i to je to. Sem kad igram sa Aleksom :stuck_out_tongue:

S obzirom koliko me je pre kocio hardver, em sto nisam mogao da snimam kako treba, em je render trajao skoro 3 sata i upload 2! Sada kada render ide realtime, a upload sat - sat i po, moze :slight_smile: Ako budem i ja bio konstantan i nesto bude vredelo, kacim ovde svoj kanal. Da mi ne kritikujete sad banner :stuck_out_tongue:

I ja obecavam da necu biti smoren vise a la “binding in java” :smiley:

ma idemoooo :stuck_out_tongue: heheheh

ili da pravimo foru, svakog vikenda moravski coop gameplay :stuck_out_tongue: hehehheheheheheheheh

PewDieVlada = PDV
1.000.000 subs

Bring it on [emoji14] :smiley:

Vlado ceka se prvi klip i opusti se kad budes radio hahahah

Nek se opusti znajuci da cemo ga SVI pomno pratit [emoji14] hahahahaha

11/10! Svaka čast! :slight_smile:

a evo i novog Intro-a, doradjen u grandmasterovom lajkingu, nadam se :stuck_out_tongue: hehehehhe, promenjen font i tako to… blaaah vidite vec sami :stuck_out_tongue: