Vaši Youtube Kanali - klipovi

Damn that’s good :slight_smile:

Svaka cast Vlado :slight_smile: Nek ti je sa srecom [emoji481]

Samo da znas da sam onaj baner radio od 14:30 znaci eto do kacenja video-a, zajedno i baner i intro za to vreme…

U PS imam jedno 20 layera svega i svacega, samo bog otac sad moze da se snadje tamo, mora da se skroluje sa strane da nadjes sta treba hehehehhe…

Intro koristi ps delove sto je i logicno :wink: i jos 2-3 dodatna klipa koji eto cine celinu na kraju

:monkey::monkey::monkey::monkey:

Sent from my Nexus 5

1080p/60FPS! Intro je cao zdravo hahaha

Odakle ti muzika za klip?

Gde znam, izvadjena iz neke pesme iz nekog levog klipa :smiley:

Sent from my Nexus 5

Ah well moze moze, nije frka da se izvadi ;). Veceras ce pasti i prvi klip, cisto da krenem nesto hehehe… Posto ide vikend imam malo vremena da se majem sa time dok jos studiram AE i PP

Cekamo :slight_smile:

Ali kao sto rekoh jos nema komentara [emoji14]. Najverovatnije krecem MGS V prvo pa cu paralelno da izbacujem jos neke… Kako mi vreme dozvoli …

Uppermost - Born Limitless, zabagovao sam danas kad sam rekao odakle je :stuck_out_tongue:

za 80 minuta vas ceka prvi klip, MGS V Episode 1 :stuck_out_tongue: (onaj uvod namerno nisam odmah izbacio, prevelik je za snimanje, ali bice kasnije)

Elem 33 minuta prva misija, sa omanjim fejlom :stuck_out_tongue:

Da me nije zeznulo editovanje nesto i render settings, klip bi vec bio okacen, 7GB je RAW snimak, ajde da ga editujem i kompresujem za YT, prvo edit dok pobrisem neke gluposti iz klipa, onda pustim da ide, omasim bitrate, i dobijem klip od 6.8GB BUAHHAHAHA

Sad ide ovaj drugi, 2.9GB kompresovan za YT, od prilike to je to da bude ok kvalitet za 1080p i 60 fps snimak, u prevodu oko 1GB za 10 minuta

Nista ljudi to je to, sutra idu jos 2 klipa u toku dana i tako…

klip ce biti na kanalu, jelte, logicno :P, a evo i direkt link kad bude uploadovan https://youtu.be/XbrOMo7mFmE

Kladim se da cu ti biti prvi viewer :smiley: Dobices i like xD Naravno video ne mogu gledati iz spoiler razloga :smiley:

heheheheheeh koji si ti kralj :stuck_out_tongue:

jos 23 minuta, pa posle ono njihovo procesiranje…

Imas i od mene like :slight_smile: Superb quality!

Izbaci da vidimo :slight_smile:

okacen video 2, sad ce i 3… a izgleda i 4 :stuck_out_tongue:

Like ko kuca! :wink:

Koji od ova tri klipa ima najbolji kvalitet?

Ovaj ispod je 1080p. Kakav je njegov kvalitet slike? Sem rezolucije, da li je bolji od ovih iznad?

mutni ti 720p, radi 1080p, malo su samo veci od 720