Vaši Youtube Kanali - klipovi

dobro bre ljudi mi taj skype necemo da gledamo dok igramo :smiley:

znaci tu je samo kako bi lakse snimili zvuk dok mi pricamo medju sobom :smiley: znaci ne gledamo ga samo je u pozadini… tako da ko nema mikrofon dzaba sve onda

p.s.

a ni ja ne znam gde je moj mikrofon!!! Bravo za mene :monkey:

Od toliko dobrog softvera koji moze da se koristi na PC-u za gejming, vi ljudi koristite Skype -.- Sta je ovo, 2008-a godina ? :smiley:

[email protected] je moj skype pa dodajte

a cekaj jer problem? :smiley: o boze pa to svi imaju, samo je bitno da se cuje zvuk **** te mis znaci ba kraju kako vidim samo cemo Aleksa i ja kao ljudi lepo da sednemo i da snimamo, vama bre sve zivo smeta :stuck_out_tongue:

ajd dodacu svakog pa cepamo kasnije

jos ja da instaliram muzicku :stuck_out_tongue: ja to ne koristim jbt, sve na HDMI i pojacalo heheheh

Meni je svejedno, mic imam, skype imam, mzoemo se i gledati a i je*ati ako hocete haha :smiley:

Samo kazem da je Skype smece od softvera

Nvidia Shadowplay?

Sto se Skype tice, upravo tako, al’ barem mi kao gejmeri imamo alternativu u te svrhe. Kad vec s tetkom i babom moram na Skype, ne moram i sa informaticki pismenim ljudima :smiley:

e jbg nepismeni smo :stuck_out_tongue:

dod’o :smiley:

bemu mater mora kupim nove sluske, merkao sam one Asus Cerberus http://www.asus.com/Gaming/CERBERUS/

podsecaju me na sadasnje pioneer samo imaju mikrofron pride…

JA sad moram da igram na neke raspale Sennheiser kojima se pena oko usiju raspada, sad sam testirao, znaci usi mi pune crne prasine one od sundjera, ****!!!

tri klipa stizu tokom noci, MP gameplay, alx, garrus i grandmaster i kasnije se prikljucio dante, ali bez zvuka… Na klipu smo znaci prva trojka i ja (i da ja sam najgori od svu decu, blage veze nemam da igram :P)

odavde krece prvi klip pa posle jos ovi ostali…

Me right now

Imate i komentar od mene! Hoce biti i neki private party pa danas bude vise u klipu? :smiley:

Videcemo za veceras sta ce biti :slight_smile:

Ako igramo veceras definitivno snimam! Sta sam sve video sinoc i nisam snimio, joooj…

pa ondaK ajd u isto vreme heheheh, no problemo

ako jos neko hoce nek se javi da dodamo na listu i u 22h ide poziv!!!

BE THERE!!! :stuck_out_tongue:

Inace ja od sinoc :stuck_out_tongue: mada ni veceras necu biti mnogo bolji :stuck_out_tongue:

Ako ne igrate u trecem preporucio bih, mnogo veca preglednost. Barem na drop zone, na Hothu posto su razdaljine vece i ja prebacujem na frstprson.

a lepo sam te pitao juce gde se prebacuje i zaboravim, kao da prvi put u zivotu igram fps heheheh

veceras sam u trecem licu :stuck_out_tongue:

Moj novi video

Zdravo ljudi, moj drugar Nikola ima youtube kanal. Koji je vezan za video igre, trenutno se na kanalu nalaze LoL montaze, ali bice tu jos raznih stvari!
Evo pogledajte jedan od klipova, svaki komentar je dobro dosao!

Jedan amaterski snimak xD

2 Likes

Ih kad se setim ovoga uhhh, posle underground,mw1 i carbona nfs je otisao u k…

1 Like

Vala bas. Underground 1 je najbolji po meni, a ima i najbolji soundtrack od svih delova. Oseti se taj adrenalin dok obilazis automobile koji ti idu u susret, uske ulice i sl. :slight_smile: Sad je grafika brutalna, ali mi je sve nekako ukoceno.