Warcraft 3 HD remaster

Warcraft 3, po svoj prilici, uskoro dobija HD remaster. Popularni W3 igraci iz rusije (koji su iz nekog bizarnog razloga trenutno u Srbiji), vade vizu za USA u iscekivanju velikog offline eventa koji sponzorise Blizzard, a na kome bi mogli zvanicno da najave rad na remasteru.

1 Like

Ovo je za padanje u nesvest :sunglasses: .
FOR THE LICH KING

3 Likes

Aj ako bog da!

Nooooo, unistice igru

Vala to ako je stvano onda cu opet da je igram kao manijak :smiley:

Nista od remastera, za sada :frowning: Bice samo patch.

Earlier in 2017, Blizzard Entertainment released a new patch for the original Starcraft, improving compatibility with newer operating systems and making the game completely free. Today, the studio has a new patch for another classic. Warcraft III will eventually be updated with Patch 1.29, which is currently available for testing on the Public Test Realms.

The patch is planned to add widescreen support to Warcraft III. There’s also changes coming to multiplayer, increasing game lobbies to 24 players and expanding the available team colors. The World Editor is getting another pass, with size limits for objects, map size, tile sets, resources, and more being increased. Finally, Blizzard is making balance changes to specific characters and units.

A ne daj boze da mozda nesrecni blizzard napravi nesto novo…
Pun mi je … ovih prekrecenih starudija.

2 Likes

Khm, povuci recenicu! :slight_smile:
Salim se, slazem se zapravo, nisam fan remastera, ALI ja ipak jedva cekam ovo!

Bolje da naprave Warcraft 4, ne znam sta cekaju toliko, zaradili bi sigurno brdo love, a valjda im je to i cilj…

Ma ne kapiram bre. Znam tok radnje, znam misije napamet. A sta sada kao samo cikice bolje sijaju. Aj bezi bre.