WATCH DOGS - Disc is unreadable REŠENJE i pravilna instalacija

ja sam skinuo ovaj link od complexa i nece da mi otvori image file uxbox backup creatoru u izbaci neki error ,mozda ne valja link ako neko zna neki dobar neka okaci,pozdrav

Ne smeš da postavljaš linkove do piratskog sadržaja na forumu. Moraš da vidiš koji Error ti prijavljuje, može biti mnogo razloga zašto ti se pojavljuje ta greška. Jesi li probao da pogledaš u properties ISO fajla da nije štiklirano Read Only? To neki stavljaju, pa pravi probleme

sad cu da vidim,hvala,nisam znao da ne sme da se kaci,evo sad sam skinuo

Sve je ok, samo obrati pažnju na pravila :slight_smile: I ako ti to ne reši problem, napiši koji ti Error iskače, rešenje sigurno ima

Kao i uvek Studiopvc ispunjava očekivanja :rock: respekt :slight_smile:

E uspeo sam samo je trebalo da se iskljuci read only,zbog toga sam dosad skinuo pa obrisao bar 10 igara hvala na pomoci u vezi toga :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Kako da odradim TU u FSD kada idem Y i da trazim TU pise da nema,a igrica je puna bagova,jednom mi se desilo da sam bio sam u gradu,zna li neko kako to da resim? :smiley:

Ne znam da li je jos uvek ovo aktuelno ali, ovaj problem…

… se resi tako sto se obrise default.xex i game.xex se preimenuje u default.xex i normalno radi igrica ako se pokrene direct iz FSD-a

Kod mene tako sljaka :wink:

Da ali kao sto je StudioVPC napisao vec milion puta u ovoj temi, nece funkcionisati ako odradis title update, jer se title update vezuje za njegov originalni default.xex, a ne za game.xex. Valjda nisam nista pobrkao. Znaci kad otvorite neku temu, onda procitate sve postove, a ne samo uvodni.

Ne ne radice rename ali ne i TU u tom slucaju, bacace greske. Klasican rename bez TU-a moze da radi uvek, ali cemu ako igra ima bugove a TU ih ispravlja

Sve radi kako je opisano. Hvala najlepše.

Odradjene tacke upustva 4 i 5. Sve radi sasvim normalno i na eksternom disku.

Odradio sve prema uputstvu ali dobijam crni ekran kad se startuje igra.
Cuje se zvuk i reaguje na joypad ali nema slike…

jesi li iz free style manager-a iz foldera igre startovao game.xex, da li onda radi igra? Da bi FSD startvao igru potrebno je postojeci default.xex obrisati ili preimenovati a game.xex promeniti u default.xex.

Da, sve po uputstvu.
Crni ekran dobijam

Raspakuj igru opet i prebaci na konzolu, odradi sve potrebne korake u tutorijalu da je startujes i javi da li ima crni ekran?

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk

Uradio sve ponovo jos juce i sad sljaka :slight_smile:

Ekstra, situacija snadji se :slight_smile:

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk

pozz, znači situacija je ovakva, COMPLEX mi non-stop baca disk error nakon new game, p2p sam uspio doći do prvog videa u gameu, ali freeza mi se kad aiden krene mlatit mauricea, freeza i ne mrda… kako i šta, stavio sam iz instalation 1 i 2 foldera sve u disk 2, obrisao %%system folder itd itd, dashboard mi je 17150… rgh i lt3… netko imao sličnih problema i rješenja?

Edit: Nađoh neki pack sa svim dlc-ima i predefiniran za rgh, pokrenem, opet freeza, a Bad Blood radi besprijekorno…
Ima li nekih patcheva za WD?