Watch Dogs Legion

Da to je neko napisao, ali ne developer, a na slici se ne vidi odgovor developera :smiley:

1 Like

Kako?? :slight_smile: @umnjak

Ne pitaj :wink:. Imam igru već 5 dana i reko ajde da probam. Nisam igrao ni jedan watch dogs. Citiracu Profu jednom je rekao da imam sve igre koje su izašle i koje još nisu :grin::grin::grin:

2 Likes

Jos sharujes sa Wahadom verovatno a on dobija review verzije ili nesto… :grinning: Secam se tako je bilo pre par godina. Sve u svemu, ljubomoran sam… :pensive:

2 Likes

Tako je sa njime sam u šeru. Problem je što imam i previše igara ali i premalo vremena. Od izlaska one smo u šeru, nastavljamo isto i dalje😃

1 Like
1 Like

Zadovoljan… jedva cekam veceras da probam.

Ovo je ziva dosada kao i prva dva dela. :rofl:

2 Likes

Znam da ti je cilj da provociras jer imas neki pik na mene kao da smo u osnovnoj skoli, ali moj hajp ostaje na visokom nivou i jedva cekam da igram. :slightly_smiling_face:

Pa ne znam ko je osnovna skola kada se nadjes uvredjen za takav komentar koji je apsolutno na mestu jer je WD dosadna fransiza. Stvarno ne vidim gde si se pronasao u mom postu. :rofl:

Dobro. :slightly_smiling_face:

In other news:

Lagano je igram koliko mi vreme dozvoljava, ovim tempom je neću nikada završiti ukoliko budem sve skupljao. Ne mogu je porediti sa prethodnim delivima jer ih nisam igrao, ali meni ovo dođe kao lako štivo pre spavamja.

1 Like


Vrh

1 Like

Ray Tracing Demo

https://youtu.be/0l8jG12fSCQ

Izgleda najs, ali čim se ubaci ray tracing odmah je 30 fps.

Ko je smislio frazu Cinematic experience za 30fps trebao je udariti TM na nju i zivjeti kao milioner od Ubisofta.

Ali stvarno dobro izgleda, posebno po noci kad sve one neonke bljeste.

Btw kvota da ce sve igre koje izadju prve godine imati nivo sa kombijacijom neonke+mrak je 1.05

Kvota da ce biti kombijacija neonke+mrak+vlazan pod 1.30

4 Likes

image0

5 Likes

Jesi poceo da igras? Kakvi su utisci?

Jesam. Nazalost samo par sati sam igrao do sada, ali nadam se da cu stići vise sada za vikend.

Dobri su prvi utisci, mada sam imao dosta bugova, ali ipak je ovo Ubisoft igra. Vec su u prva 2 dana izbacili jedan hotfix.

Nisam jos siguran koliko mi se svidja sto nemas jednog glavnog protogonistu. Sa druge strane, stvarno mozes svakog NPC a da regrutujes i igras sa njim. I stvarno su unikatni i svaki ima neki svoj Gadget ili “Ability”. Zaboga ima neki lik koji ima “ability” da slucajno prdne. :joy: ides ulicom ili radis misiju , a on prdi i priziva pažnju na sebe :smile:

Ma ima svega, mnogo detalja i kontenta. Jedan NPC kojeg regrutujes ima abiliti da Random umre. :smile: Znaci regrutujes ga, igras kao on, setas ulicom i on padne i umre. I gotovo.

1 Like