Wii-U Brew?

Pravo vrijeme da se uzme wiiu.Razbijen je softverski totalno,online fercera još samo da nađem za normalnu cifru polovan

I ja razmisljam o wiiU, al ono sto sam uspeo da nadjem je u rasponu od 220 do 280e. Fantazija.

1 Like

Skocila je cena nakon sto je prestao da se proizvodi jer ima timeless ekskluzive a relativno je slaba ponuda na domacem trzistu. Za 20 godina kostace 1000e.

Pa vi samo nemojte da kupujete switch, jer nema igara i ne valja.

Ma ja bi kupio sve! Sveeee!

al mora da se bira, nazalost. Cak i ps3 exkluzive nisam igrao. Ako ne bude para mozda i nintendo wii…
Za njega ne postoji klasican kontroler, vec samo onaj nuncak? Ne znam kako bi mi to leglo…

Imas i klasican, prodaje se cesto sa ovim polovnjacima. A mozes i wiimote da drzis vodoravno, na taj nacin u nekim igrama preuzima funkciju classic kontrolera. Ali u nekima mora nuncak. Super Mario Galaxy, itd. Verovatno bi se navikao, jer u vecini igara koristi se kao dzojped gde su samo razdvojene leva i desna strana.

Da sam na tvoj mestu skupljao bih za polovan PS4, Wii ne bih razmatrao, samo malo bolju grafiku ima od PS2, a Wii U samo ako nadjes ispod 200. Probaj malo da spustis cenu ovima od 220. Nema veze crni ili beli, oba su ista sa aspekta piraterije.

Hvala na savetima. Iskreno wii sam mislio samo zbog Mario Galaxy. A ako bi birao izmedju wiiU i ps4… Mislim da bi ipak ps4. Jes da nema piraterije al bi se snalazio za share, pa polako…Ionako slabo imam vremena (danas ne radim jer sam nabo nogu na ekser) tako da bi neki dobar hit igrao bar mesec dana.

Pogotovu sto nisam igrao nista, verujem da bi bloodborne ili nesto slicno nasao relativno jeftino…
Odlutah malo od teme… A onaj batica sto prodaje samo “tablet” kontroler bez konzole… Glupo pitanje, znam, al pretpostavljam da igra ne moze da se ubaci u “tablet” bez konzole?

Ne moze, to je samo zamenski tablet u slucaju da ti crkne. Konzola mora biti ukljucena non stop (i u dometu) da bi se igrao na tabletu. Klasicna prevara, KP bi trebalo da ima neki mehanizam gde se ovo prijavljuje i brise.

Wii U bi bio cool jer je sada vise pirate friendly, ali gamesharing preko PS4 je relativnoo povoljan, imas i veccinu ps3 ekskluziva, mozes da prodjes za par stotina dinara po igri, ako kupis i prodas odmah nakon toga, ceste su rasprodaje preko psn-a sto se momentalno odrazi na “akcije” kod nasih posrednika… I imao bi aktuelnu generaciju sledecih par godina. Pa ako nesto pretekne kupuj i to staro.

Jel ima neko ideju de ima ovo da se kupi (USB Y kabl), treba za napajanje eksternog hdd-a bez sopstvenog napajanja. Razmisljam da ne koristim ipak ovaj 64gb flash vec 1tb hdd, ali mi treba to malo g da bi radilo jer ga inace ne prepoznaje Wii U. Nesto mi se ne ide u win win ili gigatron kada im kazem usb kabl sa 2 usb-a" ima da me gledaju belo.

Verovatno cu morati u “specijalizovanu” radnju za kablove npr mikroprinc.

Imas na KP oko 900din komplet, samo ubodes hdd.

1 Like

http://www.kupujemprodajem.com/USB-pojacivac-struje-sa-dva-USB-porta-racva-2xUSBm-na-USBz--39486605-oglas.htm

1 Like

Ili najbolja i najsigurnija opcija ti je KANIBAL radnja u TC Piramida (blok 44), ljudi imaju apsolutno sve moguće kablove koje možeš zamisliti. Specijalizovani su samo za kablove i nastavke/završetke, svu moguću egzotiku, koju nisam mogao nigde da nadjem, kod njih je bila.

1 Like

To Zoki :slight_smile:

Ne znam za ove varijante sa 3 usb-a i jednim zenskim da li ce raditi ako se u twj kraj ubode kabl od hard diska. Pise da je to neka fora sa usb 3.0 a moj hdd je 2.0

@padawan preskoci micro princa za te stvari, ne verujem cak ni da imaju. Svakako ako ti se ne zuri naruci od preko kupices ga povoljno a neces se iznervirati trazenjem po radnjama i zvanjem telefona, ovo iz iskustva nije bilo u celoj Srbiji kabla koji je meni trebao …

Evo ti link za kabl koji trazis 349din.
https://www.kupujemprodajem.com/USB-x2-na-mini-USB-za-HDD–16816025-oglas.htm

1 Like

Ma šta mu bre više objašnjavaš…
Nek ide u “Boban sajle” pa nek poruči :slight_smile:

1 Like

E to mi treba!!!

edit: naravno nema na stanju

Nabavio sam prokleti kabl u AV Marketu, ako nekoga slucajno interesuje, 200 i nesto dindzi.

Inace super je osecaj kada ne moras vise da brines o kapacitetu i loadiine-u sa memorijske kartice, ali moram jos da vidim kako da povezem Wii U sa USB aplikacijom za PC za skidanje igara (koja je btw nesto najbolje sto sam probao poslednjih 10 godina, sve skida max brzinom sa sve apdejtima i dlc. Bolesna stvar, pitatski raj). Takodje, nisam jos siguran kako da prebacim save fajlove starih loadiine instalacija sa memorijskih na USB HDD. I nisam jos probao online.

Evo i ja se “ponovo” upustih u Wii U vode. Juče stigla hakovana konzola sa 250GB HDD-om, napunjenim sa 26 igara :slight_smile: (sve Zelde i Mario igre, plus praktično najbolje što je još izašlo za WiiU).
Dok sam ispovezivao sve, samo sam stigao par igara da probam i moram reći da sa prikačenom konzolom na 4K TV ima ogromna razlika u slici. Nisam očekivao da će TV toliko ispeglati sliku i napraviti je praktično kristalno čistom, bez krzavih ivica. Na prethodnom TV-u (1080P) i konzoli slika je bila drastično lošija, tako da je ovo otkrovenje.

Zamoli bi dobre ljude sa formuma da mi pošalju linkove sa kojih skidaju igre na PP, da probam da ubacim još neku, jer imam oko 50GB slobodnog prostora, a klinci me jure za Lego igre. Ako se usput nadje i neki dobar tutorijal još bolje. Našao sam neke na YT, ali opet mi je bolje ako je neko već koristio i zna da provereno radi taj metod, da ne čačkam bez potrebe.

Hvala unapred.

Koliko si platio? Oko 300?