Wii-U Brew?

Ako koristis brazilski hak, Igre skidas preko aplikacije Wii U USB helper, ne preko torent linkova.

Ako skidas preko loadiine haka, onda samo idi na piratebay i ukucaj sta ti treba u search.

@pleja komplet je izašao 200 EUR.

@padawan iskren da budem nemam ideju koji je hack uradjen, znam samo da su sve igre vidljive na osnovnom ekranu WiiU i da rade. Nisam video nigde neke specijalne stvari poput homebrew i sl.
Ovo me malo plaši, ali pretpostavljam da je razlog ovome update 5.5.2 koji je uradjen na konzoli posle hack-a. Ako nešto krene po zlu, ostadoh bez igara na neko vreme.
Ja se iskreno nadam da je torrent pristu u pitanju, jer u tom slučaju bi mi bilo lakse, samo skinem, prekopiram na SD karticu i bućnem u konzolu. Kopiranje sadržaja sigurno će raditi u svakom slučaju. Imam Lego Avengers za probu na taj način, ostaje pitanje da li treba neki ključ da se ubacuje, jer vidim da ga svuda spominju.

Konzola je izuzetna,nek te lepo služi,prošao si jeftino.

Hvala i meni deluje tako. Posebno zbog HDD-a i već uradjenog hack-a, neću morati da se sa time borim sam :slight_smile:
Baš sam juče startovao Zelda Breath of the Wild i vidim da će pasti mnogo sati na nju. Plus ostale igre dodju kao lepo osveženje u šarenim bojama. Malo raznolikosti da unesem u hardcore svet PS4.

1 Like

Ćuti,samo da profa ne pročita, nazvaće te teletabisem :joy:

Ako se pokrecu direktno sa dashboarda, imas srece jer je poslednji hack. Slobodno skini aplikaciju Wii U USB helper i skidaj igre odatle, neces imati problema, sve sljaka max brzinom i imas najbolji graficki pregled toga sta skidas. Mozda ce raditi i torenti, ali sto bi razmisljao o tome koliko ima seedera, gusio protok, ovako samo stavis da se skida sa poslednjim apdejtom i dlc-jevima, prebacis na SD karticu pa onda instaliras na HDD preko WUP installera (moze i direktno da se poveze Wii U sa PC-jem ali nisam pokusavao).

Prati samo tutorial sa Emugalaxy-a, od koraka br. 3

http://emuforums.emuglx.org/threads/wii-u-piraterija-bez-nds-igre.7620/

Toga sam se i plašio, naime ja nemogu da nadjem WUP installer na dashboard-u, ništa od programa iz homebrew-a. Tako da sam razmišljao samo o direktnom kopiranju sadržaja sa SD kartice na HDD iz sistema, ako je to ikako moguće. Pretpostavljam (nadam se) da su torrent file-ovi vec 100% priremljeni za to.

Mozda i nisu pripremljeni. WUP installer se ne nalazi na dashboardu vec se pokrece preko SD kartice. Treba da je kopiras na root SD kartice, i pokreces ga tako sto ukucas u Wii u browser “loadiine.ovh” (bez navodnika) pa submit za svoju verziju fw-a, nakon cega dobijas spisak homebrew aplikacija koje su ti snimljene na karticu (meni sada treba samo WUP instaler, CFW booter, i saviine za prebacivanje save fajlova). Kada pokrenes WUP installer, aplikacija nema graficki interfejs vec samo konzolni mod i cita fajlove koje si prebacio na SD karticu sa kompa i obelezavas ih potom za instalaciju (samo prati uputstva, moras da oznacis jedan po jedan a onda sa X da pokrenes instalaciju). Posle kada instaliras SD kartica ne mora vise da ti bude u Wii U, i pokreces normalno igre iz dashboarda kao ove koje su ti dosle vec instalirane.

Najbolje ti je da pogledas na onom linku koji sam ti dao sa Emugalaxyja gde je sve lepo korak po korak i slikovito objasnjeno sa linkovima za skidanje.

Videh sve, znači biće malo žongliranja sa fajlovima. Nadao sam se da će biti samo copy/paste opcija, ali očigledno nije tako :frowning:
Pričao sam sa čovekom od kog sam kupio konzolu, on je ubacivao igre preko USB helpera i loadiine, tako da je to procedura koju si ti napisao.
Hvala za pomoć, moram da se bacim na izučavanje i testiranje :slight_smile:

Imam jedno pitanje za sve drugare, jel neko voljan da mi uradi homebrew na wii u? Uradio bi ja al ne znam jel moze ako nemam tablet dzojstik?

Pa koji onda :joystick: imaš?

Wii U Pro Gamepad.

Tebra, gori si od mene. Samo petljaš sa nekom polovnom robom sa KP.
Kad uđem u pare vodim te u najveću radnju tehničke robe u Bg.
Kupiću ti najjači tv, ps4 pro, one X, galaxy s9, iWatch, neonske pertle i 3d naočare :joy::rofl::sunglasses:

1 Like

Ja sam uzeo WiiU sa vec uradjenim hackom, tako da se sa time nisam petljao, ali znam da imas u BGD na 2 mesta ljude koji rade hakovanje. Pitaj čika google-a, pa ako se ne snadješ javi, probaću posle posla da ti nadjem info.

1 Like

Dečko je iz Trebinja. Ili Užica. “Trebinje, Trebinje, kad me vidiš *ebi me” :smile:

1 Like

Virtual Master radi hakovanje verovatno kao i neki likovi na KP. I ja sam dobio vec hakovanu…

1 Like

pogledaj na forumu sveta kompjutera ima tamo dvojica pasioniranih nintendovaca.

1 Like

Ne treba ziv ti meni bio, nisam ja sa tim zaludjen. :smile:
Ja sam vec tvoj duznik za onaj ps2, dobio je pocasno mjesto na polici :smiley:

Snacu se nesto, ima vec likova na KP sto rade to al ipak 4000din za to mi je mnogo da dam, malo vise me izasla konzola. :smile:

Zalepi mu neki stiker “pleja”. Kad umrem,baci ga u đubre. :joy: