Wii-U Brew?

30C3 Console Hacking WII U [27/12/2013] - YouTube

Imam osećaj da imaju sve ključeve ali neće ih publikovati da ne odu u ćorku što bi reko šojić…

Naravno da ih imaju, ne plase se corke nego ne podrzavaju pirateriju samo homebrew u tome je razlika. Da postoji resenje da nameste samo homebrew bez piraterije odavno bi izbacili resenja ali prosto to nije moguce. Da podsetim slicnu pricu sa ps3 jeailbreak koji je trebao da izbaci geohotz bas to bez piraterije, onda da bude bolji od svih izbacio je kljuceve posle prezentacije.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ako su ključevi sa prezentacije pravi ipak uskoro će se pojaviti neki kineski čipovi koji teraju sve igre sa bilo kog usb-hdd

Kljucevi jesu pravi ali sigurno nisu rekli sve samo obajsnili nacin explotacije tako da svaki drugi hacker moze da skine, kinezi ne spavaju tako da ako je sve ok bice to probijeno kako treba. Da rizikuju sa javnim publikovanjem kljuceva ko geohot i da sudaka parnica znaju oni to.
Verujem da ce je probiti mislim da mora proslo je dovoljno vremena od izlaska :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa kako nisu vitu, a jos duze je proslo. Jednostavno, cini mi se da vreme pirata polako prolazi, sa sve vecim akcentom na socijalne integracije i servise, uz urusavanje tradicionalnog pricing modela sa rasprodajama svega par meseci nakon izlaska.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Vita jos uvijek nema ‘must have’ naslove, da bi se iko potrudio da je hakuje. A piraterije ce uvijek biti. Zasto? Jednostavno ljudi vole stvari za dzabe. Pa makar im to dzabe i nudili, oni bi i dalje htjeli hakovano :smiley:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Ni 3ds još nije probijen a prodat je preko 30miliona tako da nema pravila mada imam osjećaj da će hack povećati prodaju wiiu konzole kad se pojavi

Kako nije probijen? Imaš Gateway, i mogu maltene sve igre da se igraju, osim par najnovijih trenutno.

jos malo pa je provaljen Wii-U izgleda

GET READY !!! WII-U SCENE

Bitno je da ima napretka :slight_smile:

DObro je da se radi. Ladno prikazali original bootrom od WII- U i hackovani sa patchevima za homebrew :slight_smile:

Sa nestrpljenjem pratimo :slight_smile:

Xexe ko LT+ kada je trebao da izadje :slight_smile:

Poslato sa HAL9000 Terminal editor Tapatalk 2

Uzimam sto posto ako razbiju! Zbog nenormalne politike vezivanja accounta za konzolu ne treba ni kupovati originale i podrzavati takvu debilnu politiku.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Da li konacno moze da se cipuje novi WiiU?

Mislim da bi bilo vesti o tome na forumu da moze da se cipuje. Koliko sam uspeo da saznam preko net-a, ta modifikacija jos nije moguca.

Vidim da niko nista ne pise pa se zabrinuo da nije neka poslovna tajna he he he he he he :). Ja mislim da vredi uzeti WiiU kao next gen, nekako bi se vratio na Nintendo :slight_smile:

Xexe kada bi hack bio dostupan mozda i da al zbog maria :slight_smile:

Sent from my Sensation XL using Tapatalk

Ma šta znam preskočio sam neke naslove i na wii konzoli a sada je bar taj dio softvera moguće modifikovati a već se pojavio bundle sa mario kart 8 tako da me ubi neizvjesnost da li čekati još?

Mnogo je proslo a nista nije objavljeno, ko moze da ceka docekace nesto :slight_smile:

Sent from my iPhone