Wii-U Brew?

Meni je jako zao sto Nintendo izbaci hardwerski najlosiju konzolu u okviru generacije.Ja volim Nintendo jer me podseca na detinstvo…
Wii sam imao ali sam ga prodao zbog jako lose podrske igara za starije igrace.Nazalost oni su skoncentrisani na mladju populaciju igraca…
Da su u igrama ravnopravni sa PS i XBox moj izbor bi bio mozda i Nintendo…

Послато са ST25i користећи Тапаток 2

Nintendo i dalje ima najbolje igre kakav god bio hardver, sa igrama i ekskluzivama ne mogu ni obe konzole zajedno XBOX ONE(720) i PS4 da mu pridju,realna prica ;).

Ali slabije izlaze naslovi za Nintendo.Ja sam imao Wii i kazem svojevremeno nisu izasli veliki naslovi poput AC i mnogi drugi da ne nabrajam.Ja sa 30god mogu vise naslova da igram na Xboxu i PS…
(za koje izlaze naslovi skoro podjednako…)
Ja ne kaze da WiiU nije vredan,ima tu sta odigradi i to na novom wii remotu…Koji je inovacija…

Послато са ST25i користећи Тапаток 2

@konza11080

Sve zavisi sta volis da igras :). Ja obozavam te decije igre poput tiny toon-a, donkey kong, super mario, bugs bunny lost in time, rayman a to sve nemas na novim igrackim konzolama a ja to najvise igram tako da me veoma greje prica za Wii-U

Pa po spisku sa E3, bogami, biće za****n Wii U, između ostalog zbog igre Shin Megami Tensei X Fire Emblem. Serijal u kome imaš instakill pomešan sa serijalom u kome je permadeath poznata funkcija… Hardcore je slabo za ovo :slight_smile:
A tu je i Zelda, Hyrule Warriors, Monster Hunter, Smash Bros., X… A ni na Wii nije falilo ozbiljnih igara, samo ti možda nisu legle zbog žanra. :slight_smile: Zar je bilo RPG igara, Mad World, No More Heroes 1 i 2…

Ma meni Wii nije legao definitivno…
Ali gotivim Nintendo bas…
Gledam naTv GINX(ima Ikom u ponudi na DTV-u) po neku recenziju igara za WiiU i bas me odusevljavaju adaptacije za njihov remote!!!

Послато са ST25i користећи Тапаток 2

Zaboravljate tetu Bayonettu 2

Meh, meni nije nesto posebno, a i nije se spominjala skoro

Ja imam Wii U vec par meseci, i pravo da vam kazem mislim da je to bio pravi izbor prilikom nabavka prve konzole nove generacije. Za to vreme sam nabavio S. Mario Bros U, Zombie U, Super Luigi U, Wonderfull 101, Sonic Lost World i Mario 3D World. Evo nekih kratkih utisaka. Zombie U je igra koja vam moze biti zanimljiva ako imate iole ozbiljniji FPS staz, prvih sat vremena, cisto dok ne otkrijete sve mogucnosti novog kontrolera i ne shvatite koliko sve ocajno funkcionise u ovom zanru, cak i u poredjenju sa Killzone 3 i PS move-om. Mario Bros U i Luigi U su krajnje osrednji side skroler platforme, sa nista specijalnim niti revolucionarnim inovacijama sto ste tice upotrebe kontrolera, koje se najvise osete kad igrate sa nekim u coopu. U principu to su 3DS igre na sobnoj konzoli koje po meni ne vrede para koje za njih traze. Sonic je samo losa kopija Super Mario Galaxija sa starog Wii-ja i igra koja zna poprilicno da isfrustrira nespretnim kontrolama.
101 je veoma unikatna i originalna igra sa odlicnim sistemom borbe, mnostvom likova i razlicitih oruzja. Momci iz Platinuma su i ovog puta dokazali o koliko talentovanom timu se radi. Coop u ovoj igri zbog velikog broja protivnika zna da bude dosta konfuzan, cak i na dva ekrana, i igra je zanimljivija kad je igrate solo. Mario 3D World je sam biser trenutne ponude. Zaista vrhunsku 3D platforma kojom je Nintendo i ovaj put, (kao i svakom 3D Mario igrom do sada osim mozda Sunshineom) pomerio granice i postavio standard u ovom zanru. Jednostavno must play igra. Ima tu jos zanimljivih ekskluziva kao npr novi Mario Kart, Pikmina i Donkey Konga za koje bi mi ovaj brew bas legao je mi se ne daje bas 60$ po igri. A ceka se i nova Zelda, Bayoneta 2, onaj Monolitov RPG X i nedavno najavljeni Fatal Frame 5.

Limanac 81 samo cu reci blago tebi :smiley:

A ne znam sta bih ti rekao. Lepo je imati ko ima mogucnosti za tako nesto ali… kad covek dobro pogleda koji mu se naslovi nude na drugim platformama za manje novce ili za dz, Wii U i njegove igre predstavljaju zaista egzotiku za nase uslove. Nadajmo se da ce ovaj brew izmeniti ovu situaciju, iako licno smatram da je jos uvek rano za tako nesto. Pogotovo u ovom momentu kad je Nintendo krenuo da obezbedjuje kakvu takvu 3rd party podrsku i obecao nove exkluzive. Bojim se da bi masovna piraterija u ovom trenutku mozda prodala jos 1-2 miliona konzola, ali bi to definitivno bila smrt za Wii U nakon toga. Wii U jedino moze da prezivi na konto jakih exkluziva, a iste ne idu zajedno sa ranom piraterijom.

Danas konzolu niko nece ni da pomisli da kupi ako nema cip ili softmod neki :). Kada prodajem konzolu obavezno ide pitanje da li je flesovana ili cipovana.

Ne flesovana, cipovana matori. Ta rec cip budi nesto u nasem coveku.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Kolika je ovo istina! :smiley:

Al kad udjem u radnju i vidim koliko sam ustedeo e… :wink:

@limanac81 imam jedno pitanje za tebe vrijedi li bundle sa mario kartom i jos jednom igrom 299€ po tebi

Послато са XT910 уз помоћ Тапатока

NOV-polovan, sa koliko GB konzola ?

Sent from my iPhone

razmisljaj sire… idi na berzu i poglej koliko si izgubio jer si “investirao” u igre i konzole :wink:

ja ocu da se ubijem sto nisam kupio akcije Telenora 2009, zaradio bih malo bogatstvo prodajom akcija koje su skocile skoro 4x. :frowning:

bilo bi tu za all you can eat originala.

Ako je sve novo, a i u zavisnosti koja je ta druga igra, mislim da vredi uzeti. Ja sam uzeo ovaj bundle sa sve sesirom za 300 funti sto je tada iznosilo oko 360e, danas nesto vise, s tim sto mi je to drugar proshverao bez kutije iz UK tako da nisam imao dodatnih troskova, a mislim i da je bundle samo za njihovo trziste.

Sličan bundle je sada u XBR Shop-u 295€