Wii-U Brew?

Znači mario kart bundle plus besplatna jedna igra sa slike ona 32gb konzola mislim da je premium

Послато са XT910 уз помоћ Тапатока

Evo malo informacija, mozda nekoga uveseli kao sto je mene :slight_smile:

U pitanju je radni i ne tako komplikovani v5.5.x Kexploit :slight_smile:

Mene nije uveselila video sam ali nemama wiiU a nazalost konzola ima preterano veliku cenu obzirom na hardware. :slight_smile: lepa vest je svakako

Ako je haknuta nema velika cene :slight_smile: . 4 -5 igara ti dodje kao jedna konzola.

Dzabe :slight_smile: ni quantum break ne mogu da igram, tako to ide kada se ozenis pa onda dobijes bebu, imam sa cime da se zanimam :-D.
Gledam to kao los hardware, cenu pa i prestanak proizvodnje WIIU i izlazak nove konzole i naravno jos cena dole koja bi opravdala hardware slabiji od x360 i ps3.

1 Like

Znam kako ti je druze, sve to sam prosao pre 10 godina :), mala ce mi za 3 meseca 11 godina, 5-i razred.

Ko sto rekoh u PSVR temi, uzeo sam Wii U. 170e + 20e me je izasla 32gb Micro SD i hakovanje. Svidja mi se sto je beli, iako je slabija verzija, za pirateriju je to irelevantno i vise mi se svidja boja. Uzeo u Virtual Shopu na NBGD-u, uz 6 meseci garancije. Sve upakovano, prebrisao alkoholom da se sija.

Losa vest je da izgleda ne mogu da pustam Wii igre?! Rece momak da je to drugi hak koji omogucava samo Wii igre da se pokrecu, ovo je za Wii U only. Mislim, necu crci, ali sam hteo da se ratosiljam Wii-a. No ne lezi vraze, Wii je neunistiv izgleda. Sacuvacu ga za decu da igraju Super Mario Galaxy.

E sad, kako bre da kopiram igre na Micro SD? :smiley: Rece momak da su mi prebacili i neke igre, ali ja vidim samo Super Mario Bros Wii U. Posto nemam laptop sa MicroSD citacem… sta mi je ciniti? Da prebacujem u telefon svaki put kada hocu da kopiram igru?!? Drugog nacina ne vidim, osim ako ne moze preko mreze da se kopira, nekako.

E da, osecaj igranja na onom tabletu je neopisivo kul. Da mi je znati sto nisam ranije uzeo, divna igrackica. Samo slusanje super mario soundtracka sa onim cvecem i pecurkama koje igraju…

1 Like

Uzmi adapter, i rjesen problem. Imas usb adaptere, tako sam ja rjesio taj problem. Kad skidas igre, skidaj da stoji da su loadiine ready, i samo igru prebacis u wii u/games folder. Igre imas na tpb, portalroms.com, dalje ti ne treba. Ja kupujem sutra sd karticu da mogu da igram Bayo 1 i 2, Xenoblade Chronicles X, i jos par bisera i bisercica. Virtual console igre cu takodje prebaciti, tu ce tablet da se pokaze odlicno.

1 Like

Jezivo dugo traje kopiranje na SD karticu. I to super mario 3d world od 1gb. Ono fazon sad stoji 9h. Vidim da se dosta prica o performansama SD karti, sto utice i na brzinu ucitavanja. Nemam pojma kakva je ova moja, kontam da je najjeftinija. Koji smor sto ne moze da se koristi USB ekstermi HDD kao za Wii.

Imam i problem sto mi je prikazivao 600mb slobodno, a samo je Mario Bros U na kratici. Pa kada sam isao par puta back i ulazio u games folder, pocele su da se pojavljuju jos neke igre kao folderi. Zasto su folderi nevidljivi i zasto ih ne vidim kada ukljucim Wii U? Zabrinjavajuce blago receno.

Nesto mi se ne uzima taj adapter. A vec me nervira sto je samo 32gb, trebalo je da uzmem kod onog lika za 30e 64gb. Idiot, hteo sve da zavrsim na jednom mestu, jos dobio misterioznu karticu.

Da li mogu da ubacim jos jednu karticu od 16gb? Moram da je nekako specijalno formatiram da cita loadline ili samo napravim wii u/games folder i kopiram loadline ready igru sa piratebay-a?

Samo iste fajlove (osim igara) iskopiraj na drugu karticu i trebalo bi da je to to. Ajde ne kukaj, nego uzivaj u SM3DW :smiley:
Ja jos malo i zavrsio, jos dva svijeta do kraja, onda krecem sa Bayonetta

1 Like

Kad pre?! Pa koliko je dugacka igra? Jbt, ja sam igrao GODINAMA dva super mario galaxy-a. Doduse, na kasicicu. :smiley:

Aha, ok, znaci one Volume i sistemske fajlove da prebacim samo. OK!

Trebalo bi da je to to. Nadji neki tutorial na yt, obicno ispod videa imas link za fajlove koje trebas prebaciti na karticu.

Heh, ne radi mi nesto kartica, sta god da prebacim (a vec ima prebaceno gomila igara), vidi samo Mario Bros. Ne znam da li je sada do kartice, ili nesto nisu dobro odradili. Kako pristupas kopiranim igrama, prikazu ti se na onom home screeenu?

Samo ides na onaj sajt, pokrenes homebrew i to je to. Pristupas mu preko neta, tada ti se pokazu igre

1 Like

Na koji sajt? :frowning:

Nesto mi ne radi…

Prati ovo:

Hm, ma ne vredi. Da li tebi radi uopste internet browser? Meni nece da pokrene ni jedan sajt preko browsera, a podesio sam dns i radi mi connection test, ali izuzetno dugo radi test konekcije za internet.

Pokusaj ovo sve da uradis sa drugom memoriskom karticom. Ne znam zasto ne radi, ne bi trebalo da imas probleme. Jesi na 5.5.1?

Aha, jeste. 5.5.1. E.

Jel ti uopste radi browser? Da znam u cemu je stvar. Meni nece da otvara ni jedan sajt.

Ovaj sajt otvara normalno, druge nisam ni probavao